Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internetes vásárlásra kapott...

Internetes vásárlásra kapott visszatérítés (refund) hogy történik, ha azóta lejárt a vásárláskori bankkártya, és az új kártyának már más a száma?

Figyelt kérdés
Egy korábbi internetes rendelésemre, amit bankkártyával fizettem, visszatérítést (refundot) kapok. Viszont a rendeléskori bankkártyám azóta lejárt, új kártyát kaptam, új kártyaszámmal. Az OTP vajon ilyenkor rugalmasan jár el (mivel nyilván tudja, hogy az az én kártyaszámom volt) és a számlámra teszi a pénzt? Vagy egyszerűen visszautasítja a tranzakciót, és majd az eladóval kell egyezkedjek, hogy az új kártyaszámra küldje el ismét a refundot?

2022. aug. 26. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik se, az eredeti tranzakció lesz visszagordítva
2022. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? A számlámra kerül a pénz?
2022. aug. 26. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a számládra kerül
2022. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!