Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van jelenleg olyan hitelkártya...

Van jelenleg olyan hitelkártya a piacon, amely megéri a kedvezmények, visszatérítések miatt?

Figyelt kérdés

Hitelkeretre nincs szükségem, de a kedvezmények, visszatérítések miatt érdekelne, hogy van-e olyan kártya, amely kihasználható annyira, hogy ne csak az éves költségeket hozza vissza.


Az Unicredit Platinum hitelkártyája a Mastercard kedvezmények miatt például ilyen lehet annak, aki sokat utazik, és ki tudja használni vagy a Cetelem Emag kedvezménye.


Egyéb tippekért, tapasztalatokért hálás lennék.



2022. máj. 18. 02:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a költéseidtől is függ, mire és mennyit használnád? tankolsz esetleg hetente?
2022. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az OTP-nél ismerem a Bonus hitelkártyát, de nem sok értelmét láttam, amikor megpróbáltak rábeszélni: [link] Havonta legjobb esetben 2500 Ft-ot visszakaphatok. Húúúú...

#1: én havonta kb 40 ezerért szoktam tankolni, nem hetente, de ha azon múlik, hogy megéri, akkor ezen ne múljon :D

2022. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Erste max baromi jó. En iden kezdtem hasznalni. Kicsit odafigyelve mikor ne hasznald ki lehet hozni havi 10k-t belole siman.
2022. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet hozni pluszosra, de nem éri meg a macerát. Éves szinten olyan 15-20 ezer forintot tudsz rajta keresni, de ahhoz folyton a hitelkártyával kell fizetni és mindig figyelni, hogy időben visszautald az összeget, nehogy belecsússz a kamatos időszakba. Túl sok idő és munka túl kevés haszonért.
2022. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon már.

Pár éve még sokkal jobb volt előtte meg főleg.


Ma már én sem igényelnék de így hogy megvan használom.


Erste Max van amivel nagyon maximum havi 8000 Ft visszatérítés van ebből jönnek le a díjak.


Nem tudom melyik a legjobb, de sokkal jobb nem hiszem hogy lenne.

Ha érdekel a dolog menj bele mélyebben a témába!

2022. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.


Nekem is erősen úgy tűnik, hogy nem érdemes ezzel bajlódnom a jelenlegi kínálat mellett, főleg, ha amúgy a hitelkeretre nincsen szükségem.


A Mastercard Platinum kedvezmények miatt az Unicredit Platinum kártyája tűnik számomra a legvonzóbbnak, ott maximum 96 000 forint az éves visszatérítés, de az egyéb díjak miatt ez még ha kimaxolnám is, a gyakorlatban inkább maximum 50 000, de akkor már figyelnem kell, hogy mindig, mindent ezzel a kártyával stb. Ugyanezeket a kedvezményeket pedig a Gránit bank betéti kártyájával is megkapom, évi kb. 16 000 forintért.


A Cetelem lehet még hasznosa kedvezmények miatt, ha éppen teljesen fel akar valaki éppen építeni egy új háztartást, de itt is kulcsfontosságú lenne, hogy lényegében mindent az Emagtól szerezzek be hozzá, ráadásul az alacsony hitelkeret miatt folyamatosan újra kellene tölteni, nem csak a hónapfordulók alkalmával.


Az Erste Max az, amit közelebbről ismerek, de aki havi 10K-t hoz ki belőle, az hogy csinálja vagy mit számol ebbe bele és mit nem? Én az utolsó válaszolóval egyetértésben a havi 8K visszatérítést véltem reálisnak a díjak nélkül, de esetleg csatlakozási bónusszal és ajándékokkal?


Köszönöm szépen a válaszokat, mindet hasznosnak találtam.


A költéseimre vonatkozó kérdésre pedig: általában havi félmillió körül fizetek kártyával, viszont a tankolást céges kártyával fizetem.

2022. máj. 26. 14:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az erste max hozzamvsgott vagy 30k ilyen olyan csatlakozasi bonuszt, plusz utasbiztositas, havi kb 8k visszaterites, es most pl ezen felul a sparban van 10%, ez erre a honapra 3 nagyobb bevasarlasra megegyszer 8k. Szoval kb igy
2022. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: Ja, a Spar-ba, ami amúgy mindig is piszok drága volt. Egy Lidl, Aldi, de még egy Tesco is sokkal jobb árakkal dolgozik.
2022. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk én sokat vásárolok Intersparban, szóval nekem ez nem is hangzik rosszul egyáltalán. Gyakoriak a sparos akciók vagy ez egyedi eset?
2022. máj. 26. 14:51
 10/16 anonim ***** válasza:

A Spar-os akciók és kedvezmények részben olyan "kamuk", hogy ha mindent igénybe veszel, akkor jössz ki annyira, mint ha bárhol máshol vásároltál volna :D (leszámítva coop, cba, alfi, reál és társai)

Én nem járok Spar-ba, csak hallani szoktam a rokonoktól, meg láttam Facebookon egy friss képet arról, hogy mennyibe kerül ott most pl. az étolaj. Gyakorlatilag 50%-kal drágább, mint mondjuk a Tescoban teljes áron.

2022. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!