Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Őszi diákhitel 1 adategyezteté...

Őszi diákhitel 1 adategyeztetés nektek megvolt már? Már 3 hete aktiváltam a félévem, de a TO még mindig nem töltötte fel az adataim a FIR-be..Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Pukimon
2022. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam sincs semmi, csak adategyeztetés.
2022. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap jelentkeztem be, ma már folyósítható lett a státuszom.
2022. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Augusztus 17-én aktiváltam a félévet, 23-án felvettem a tárgyakat, azóta is adategyeztetés a státuszom és a FIR nincs feltöltve.
2022. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sokan már megkapták pedig szerdán.. Nekem is hetekkel ezelőtt aktiválás, tárgyfelvétel stb, de firben még mindig nem vagyok aktív :). Pedig 2 hete órákra járok :D
2022. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dezroo válasza:
Nálam sincs semmi, a FIR-ben azt írja, nincs személy regisztrálva ezzel az oktatási azonosítóval. Írtam egy e-mailt az ügyintézőnek, azt mondta, hogy aktív a Neptunban a félévem, mást nem lehet tenni , úgyhogy csak reménykedem , hogy szeptemberben megkapom..:'D
2022. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 azzz szép... Neptun - Információk - fir adatok. Itt se látsz semmit?
2022. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dezroo válasza:
#7 Semmit nem látni ott se
2022. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!