Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen Banknál szeretnék...

Raiffeisen Banknál szeretnék Egy kisebb összeget lekötni van itt olyan aki érti a bank lekötési módszereit ajánlatait vagy akár van is náluk lekötésben pénze?

Figyelt kérdés
200-300ezer forinttal szeretném kezdeni de két három hónapra lekötni és mindig tenni hozzá még 100 körül van valami vélemény ötlet?
2010. szept. 25. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
A Ráfázol banknál? Ennyi pénzt - mostanában - jobb, ha otthon tartod.
2010. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felejts el a bankokat! A kamat 20%-át adóba be szeretnéd fizetni?


Te tedded fel ezt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2010. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen
2010. szept. 26. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert 20% adót kell fizetni, a 80%-ról mondjon le? Nagyon okos az előző!

Nyiss egy megtakarítási számlát, annak most 5% felett van a kamata lekötés nélkül.

Vagy vegyél befektetési jegyet (pénzpiaci, garantált pénzpiaci alapot, ezek alacsony kockázatúak), ahhoz mindig tudsz hozzátenni.

2010. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Okos bizony :) én a kamatadó mentes megoldásokat szeretem. te kihasználhatod a 20% és 5%os kamatozást is
2010. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát elég baj, hogy megtakarítás esetén az embereknek még most is csak a bankok jutnak eszébe, mint megoldás :( Vagy még a kockázatos megoldások, a tőzsde, stb. Pedig vannak ezeknél jóval többet nyújtó biztonságos megtakarítások is!
2010. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 2. "okoska" beíró vagyok ismét.


A bankok közül is van jó megoldás akár milyen hihetettlen :)

De nem a legoptimálisabb hosszú távon a bank. Amit én mint pénzügyi tanácsadó szoktam javasolni.


VIP MAX Betétszámla

[link]


Mitől MAX?

* látra szóló

* garantált kamat 2010. október 31-ig

* ingyenes számlanyitás

* ingyenes számlavezetés

* 2011. januárjában kamatbónusz a Tartós Befektetési Számlára váltó Ügyfelek számára


VIP MAX betétszámla

* banki átutalással vagy postai készpénz-átutalási megbízással (sárga csekk) tudja megtakarítását a számlán elhelyezni

* napi kamatszámítás, havi jóváírás

* lépcsős kamatozás

* ingyenes számlanyitás

* ingyenes számlavezetés

* az ajánlat a VIP MAX betétszámlán újonnan elhelyezett megtakarításokra vonatkozik

* igénylése legkésőbb 2010. október 31-ig lehetséges


1 – 1.000.000Ft *** EBKM 4,59% *** (Mindenkori MNB alapkamat mínusz 0,75%)

1.000.001 – 5.000.000Ft *** EBKM 5,12% *** (Mindenkori MNB alapkamat mínusz 0,25%)

5.000.001 – 30.000.000Ft *** EBKM 7,10% *** (garantált éves 6,88%)

30.000.000Ft felett *** EBKM 5,96% *** (Mindenkori MNB alapkamat plusz 0,55%)


Több infó itt (tessék sietni okt.31 az akció vége)

[link]

2010. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudtommal az AXA még a bankkódex-hez sem csatlakozott , nyilván nem véletlenül.....

Tartós befektetési számlát minden banknál lehet nyitni, ott 3 év után 10, 5 év után 0% adót kell fizetni: ezt nem az AXA találta ki.

Pont a Rafinál van pl. tartós kötvény 7,55 %-on, kamatadó mentesen is.

[link]

2010. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok: bocsi, azt kihagytam:

ennyit a pénzügyi tanácsadók fantasztikus szaktudásáról!

2010. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!