Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Binancen hogy tudom megcsináln...

Binancen hogy tudom megcsinálni hogy egy bizonyos árfolyam esetén csináljon egy váltást akkor is ha azt nem veszem észre mert mondjuk éjszaka alszom vagy bármi?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Spot - Limit

Price: ezen az árfolyamon fog váltani.

Amount: ekkora mennyiségű kriptót vált.

2022. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És itt van valami határidő hogy meddig működik Vagy ha beállítom és kilépek akkor akár 5 év múlva is megcsinálja a váltást ha csak akkor történik ez meg?
2022. szept. 14. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs határidő, ha 5 év múlva éri el az adott árfolyamot, akkor vált.

Bármikor meg is gondolhatod magad, törölheted, újat adhatsz meg, korlátlanszor.

2022. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor látod hogy érted hogy bármikor törölhetem újra megadhatom hogy egyszerre több értéket is beállíthatok több több mennyiségre?

Vagy esetleg azt is hogy ha leesik akkor vegyen ha felmegy akkor eladjon?

2022. szept. 14. 13:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Párdon
2022. szept. 14. 13:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy érted hogy bármikor törölhetem újra megadhatom vagy egyszerre több értéket is beállíthatok több mennyiségre?


Vagy esetleg azt is hogy ha leesik akkor vegyen ha felmegy akkor eladjon?

2022. szept. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!