Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy átutalást egy banki...

Egy átutalást egy banki alkalmazottnak jóvá is kell hagynia; vagy működik az átutalás pl hétvégén, bank nyitvatartási idején kívül is?

Figyelt kérdés
(Magyarországon, mondjuk szombat délelőtt, vasárnap este, vagy ünnepnapokon. )

2022. szept. 30. 20:23
A kérdező szavazást indított:
működik csak online is, alkalmazott nékül, akár hétvégén is.
nem működik, csak úgy, ha van valaki, aki jóváírja, mikor látja a banki számítógépén, hogy valaki utalni akar.
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
4 napos munkaszüneti hosszú hétvégén akkor 4 napig nem utalna senki senkinek semmit???
2022. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nemtom, de elseje van a szerződésemben, hogy akkor kapok fizut; de mikor 17.15 körül fizetni próbáltam valamit (1 füzet, 3 toll), akkor elutasításba ütköztem elektronikailag. xd Akkor lehet, tényleg elsején utalják; vagy elfelejtette a főni. :) :) :) Nem bánom, ha csak hétfőn küldi; külön erre nem tér ki a szerződésünk :) (Ha elseje szombat. ) Meg amúgy ő is emberből van; meg egyébként nem is akármilyen; tök jófej. :) :) Mondjuk jobb lett volna; ha ma, 30-án elküldi. :) :) Már nagyon rákészültem; hogy vásárolgatok egy kicsit. :) :)
2022. szept. 30. 20:43
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

A fizetés az nem azonnali utalas valoszinuleg, mert csoportos utaaskent kuldi. Tehat arra nem feltétlen vonatkozik az azonnalisag.(még)


Amugy ha a szerzodesedben elseje a határidő akkor ilyenkor meg kellett volna kapnod elobb mert elseje munkaszuneti nap.

2022. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk en addig biztos nem mennek vasarolni amig nem jon az sms a munkaberrol, ha nincs penzem a szamlamon.
2022. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A bankos szerződésemben szerintem erre nem tértünk ki, ilyen szolgáltatás szerintem nem lett beállítva, hogy kapjak értesítést, ha összeg érkezik a számlára. Talán ilyen van, beállítva, hogy 2000 Ftnál nagyobb összeg, ha FOGY a kártyámról; arról kapjak értesítést; de lehet, hogy olyan sincs beállítva; nemtom; mert pár hónapja kötöttem új szerződést. A régiben szerintem ezért a kétezresért nem kellett fizetni; most nem tudom. De szal, lehet, hogy holnap tudok már menni shoppingolni; az a lényeg. :) :) :)
2022. szept. 30. 21:09
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :) :)
2022. szept. 30. 21:10
 7/15 A kérdező kommentje:

,,Tehat arra nem feltétlen vonatkozik az azonnalisag.(még)"

Ja várjunk; akkor ez mégse azt jelenti; akkor asszem, 7főn érkezik. Na nembaj, akkor megyek 7főn majd shoppingolgatni. :) :)

2022. szept. 30. 21:13
 8/15 A kérdező kommentje:
(Mindenkit fölpontoztam már az előbb ♥ )
2022. szept. 30. 21:14
 9/15 A kérdező kommentje:
De attól még hátha szombaton működik majd. :) :)
2022. szept. 30. 21:15
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha hetfon napközben délelőtt elutalja akkor aznap megkapod. Az azonnalisag nincsen csoportos fizetesnel de 1 2ora alatt a bank jovairja.
2022. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!