Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy átutalást egy banki...

Egy átutalást egy banki alkalmazottnak jóvá is kell hagynia; vagy működik az átutalás pl hétvégén, bank nyitvatartási idején kívül is?

Figyelt kérdés
(Magyarországon, mondjuk szombat délelőtt, vasárnap este, vagy ünnepnapokon. )

2022. szept. 30. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Itt fent megtalálod amit keresel.

2022. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Valszeg ma nem utalta el, ha még nem kaptad meg.

Tényleg nagyon jó fej lehet a "főni", csak épp a munkatörvény könyvét nem tartja be. Ha 1-je a fizetésnap, de munkaszüneti napra esik, akkor előtte kell utalni. Nem utána

2022. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Maga az utalás átjönne,de azt valakinek el is kellene indítani. Márpedig a bérszámfejtők nem túlóráznak.
2022. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Mióta van AFR minden utalás azonnal (1 percen belül) átmegy az év minden napján, éjjel-nappal. Szerinted nézi valaki? Fenéket. A fizetés más téma, mert az csoportos utalás, nem AFR-en megy így több napot is igénybe vehet. De nem azért mert átnézi valaki.
2022. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Valamit elnéztem. Újranéztem a munkaszerződést, és hónap 10. napjáig -ot ír; szóval elnéztem; aszittem, 1. XD


Köszi mindenkinek a választ. ♥:)

2022. okt. 1. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!