Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Párom várandós falusi Csok-on...

Párom várandós falusi Csok-on és Babavaron gondolkozunk mennyi csoko-t kapun használt lakás vásárlásra egy gyerek után?

Figyelt kérdés

Használt lakást szeretnénk venni

Havi 500k körülbelül a jövedelmük arra meg kapjuk a 10m babavárot de azt nem értem hogy mennyi Csok-ot kaphatunk



2022. okt. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

EGy gyereknél nem elréhető a csok, azt írja a kalkulátor.


[link]

2022. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
600ezer forint
2022. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármit a csok 600ezer, hitel nem jár
2022. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Jobban jartok ha felveszitek a 3ast, foleg a mostani csokos torveny módosítás utan. Ha nem lesz 3 gyerek akkor is 10 ev utan kell pluszt fizeti es boven piaci kamatozas alatt jon ki osszbe
2022. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy olvastam, hogy az 5%-os max kamat csak a rendelet előtt felvett hitelektre vonatkozik.
2022. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Mindenképp a maxi-csokot vegyétek fel, az egypottyantós kb egy iphone 13-ra elég. Mondjuk én könnyen beszélek, mert mi korábban írtuk alá a hárompottyantóst plusz a babanyomót, azóta áremelkedéssel és airbnbvel együtt kb 45 millió pluszban vagyunk. Egyelőre nem fizetjük vissza, hátha nyesnek még egy kicsit a büntetőkamaton.
2022. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy itt a 4 es kommentem 20 szazalek lett mindent elmond arrol h a gyakorisok mennyire naprakeszek az infokkal ...


5 os nem igy van, a portfolio kulon cikket jelentetett meg pont a napokba, a tegnapi vagy tegnapelotti checklist pont ezt a temat dolgozta fel...


Nem tudom miert hiszem hogy érdemes itt ertelmes tanacsokat osztogatni ...

2022. okt. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A babavaro az szabad felhasználású és egy gyerek után is jar mar nem? Én sztek az jobb mint a csok. De persze én sem értek hozzá, meg sztem a fentebbi hozzászólok többsége sem. Keress egy hozzáértőt.
2022. okt. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!