Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénzes befizetés bankszáml...

Készpénzes befizetés bankszámlára! Pontos összeggel kell menni, vagy tud visszaadni az ügyintéző?

Figyelt kérdés
Készpénzes befizetés egy adott számlaszámra, ami nem az én számlaszámom. Ez az összeg legyen mondjuk 3890 ft. Ha én 10 000 forintost adok az ügyintézőnek a bankban, tud visszaadni ? Vagy pontos összeggel kell menni ? Előre is köszönöm a választ.

2022. okt. 9. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Tehát pénztárban fizetnél be? Ez elég drága amúgy, tehát a 3890 könnyen lehet négyezer valahányszáz...
2022. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tud visszaadni persze
2022. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tud visszaadni.

Nem drága, hanem díjmentes.

2022. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

3. Melyik bankban????


OTP-nél ennyi!

[link]


Számlavezetőn kívül

papír alapon (fiókban)

0,5% (min. 1.433 Ft/

max. 23.481 Ft)


Számlavezetőn belül

elektronikusan

0,4% (min. 874 Ft/ max.

13.433 Ft)

2022. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


szerintem meg se szólalj, még én is aki még sose csinált ilyet, 2 perc alatt kibogóztam a linkelt táblázatból, hogy ingyenes amire az én kérdésem vonatkozott.

2022. okt. 9. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Na látod... Akkor fölöslegessé vált a kérdésed, mert magad is megtaláltad volna. :))
2022. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk ha valamit nem tudunk. De ha így gondolod nem is kell neked fiók, hogy válaszolgass, hiszen minden megtalálható a neten eldugva, ha valaki nem tud valamit. Úgyhogy töröld a regisztrációd, hisz ez az oldal feleslegesen jött létre, szerinted :D

2022. okt. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!