Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen valutában lenne érdemes...

Milyen valutában lenne érdemes tartani a tartalékot?

Figyelt kérdés

Olyan 5-6 millió ftot félre kéne tegyek valami értékállóbb fizetőeszközbe. Anno mikor 380-390 Ft környékén mozgott az euró akartam váltani de a bankárok azt mondta várjunk vele majd le megy még, aha le is ment csak nem az euró...

Csak most ha beváltom azt az 5-6 millát akkor lesz 12000-14000 körüli euróm. Hogy járok jobban? Ti mit csináltok a félretett pénzetekkel?



2022. okt. 13. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Igazából arra is gondoltam, hogy több részre osztanám eztán Z összeget.

Külföldi Valuta

Crypto

Értékpapír

Arany

F.szság, vagy nem rossz ötlet? Illetve aranyat hol érdemes venni? A Facebook reklámozza ezt a "legyen aranyad" vagy "vegyél aranyat" nem tudom már mi a neve, a fickó neve viszont B.rth. K.roly. ott elég sok a papír munka és az arany is sokára érkezik meg. Szóval bizalmatlan vagyok...

2022. okt. 13. 20:53
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Aranynal nagyobb szart nehezen talalsz
2022. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért? Vagy mire gondolsz? Fejtsd ki kérlek.
2022. okt. 13. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Az arany az uj shitcoin.
2022. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

A gold(XAUUSD) eléggé jövedelmező. Nagy elmozdulásokra képes. Mai nap is 300+ pipet mozdult el a CPI bejelentés után. Én szeretek rajta kereskedni.


Én a helyedben kuwaiti dinárban tartanám a pénzem. Elég jól mozog az árfolyam, így ha ügyes vagy eltudod kapni az alsó árat és úgy vásárolni. 1200-1400 FT között van 1 kd.

2022. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Shitcoin 😂

5ös, a válaszod első felét nem értem 😅

Nem vagyok benne ezekben a pénzügyekben.

2022. okt. 13. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog egy diverzifikált portfóliót kialakítani, ezt jól látod. Szerintem ne hallgass senkire innen, mert lehet direkt szivatni akarnak. Nézz utána inkább investopedia.com, és hasonló oldalakon. Ott bele tudod ásni magad a dolgok működésébe.
2022. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
6. semmi vész, 5-ös csak szeret villogni a gyakorin olyanoknak, akik nem tudják mi a pip vagy a CPI, hogy ő milyen okos, amikor pontosan tudja, hogy az átlagember nem érti (és nem is kell neki) ezeket a kifejezéseket. Eléggé szánalmas, de hát vannak ilyen emberek bőven.
2022. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először inkább olvass el egy befektetési könyvet mielőtt bármit is csinálsz. Sokan úgy gondolják hogy befektetnek és az majd hozza a sok pénzt. Ennek általában az a vége hogy a számlájukat elégetik. Hiába fektetsz be bármibe, ha az elviszi a pénzed, ha még jó is volt a spekuláció.


Akik egy alap fundamentális, technikai elemzést nem tudnak csinálni azoknak ez csak egy szerencsejáték. Vagy bejön vagy nem. A nagy számok törvénye szerint általában elbukják az összes pénzüket, ahogy a kaszinóban az emberek is.

2022. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A befektetést nem feltétlenül a "fialásra" akarom, hanem hogy biztosítva legyen a tartalék, ne emessze fel az infláció.
2022. okt. 14. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!