Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 5 millió forintért hogy...

5 millió forintért hogy érdemes úgy Bitcoint venni hogy a lehető legtöbbet kapjak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elutalod a penzt revolutra, atvaltod es onnan bekuldod tozsdere
2022. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Árfolyam van ez a legjobb. Soknak ezért tőzsdék pénzt kérni tehát érdemes válogatni tőzsdék között vagy csak azt kell nézni hogy melyiken jobb az árfolyam?


Továbbá azt hinném hogy a revolut ra nem pucolni kell hanem a magyar bankkártyára az adatait beírva kártyás vásárlás kell csinálni mert akkor ingyenes. Ki pedig a bank ez nagyon komoly utalási díjat számít fel.


Továbbá olyanokat hallottam hogyha ezt megfogadom es megcsinálom akkor letilt mindenféle adatokat kér és mire megkapja addigra esetleg az árfolyam felmehet és ha ez megtörténik akkor a legrosszabbnal is kevesebb Bitcoint kapok.


Sőt még azt is hallottam hogy ha beutalók átváltom tovább utalom abból is lehet tiltás szerződésszegés miatt és akkor már hiába mutatok be bármilyen papírt ott az nem számít...

2022. okt. 17. 07:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem amit írsz, nem tudom milyen nyelven beszélsz. De a revoluttal jól jársz, ha meg nem akarod akkor is van ezer másik alternatíva, nézz szét.
2022. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha inkább az válaszolna ki tudja hogy miről van szó
2022. okt. 17. 08:07
 5/9 A kérdező kommentje:

Az elején néhány elirast kijavítottam De a végén nem is kellett javítani szóval tényleg olyan válaszakéne aki ezekkel tisztában van és így érti hogy miről van szó.


Szoknak ezért tőzsdék pénzt kérni,(beutalásért) tehát érdemes válogatni tőzsdék között vagy csak azt kell nézni hogy melyiken jobb az árfolyam?



Továbbá azt hinném hogy a revolutra nem utalni kell hanem a magyar bankkártya adatait beírva kártyás vásárlás kell csinálni mert akkor ingyenes. Utalassal a magyar bank ez nagyon komoly utalási díjat számít fel.



Továbbá olyanokat hallottam hogyha ezt megfogadom es megcsinálom akkor letilt mindenféle adatokat kér és mire megkapja addigra esetleg az árfolyam felmehet és ha ez megtörténik akkor a legrosszabbnal is kevesebb Bitcoint kapok.



Sőt még azt is hallottam hogy ha beutalók átváltom tovább utalom abból is lehet tiltás szerződésszegés miatt és akkor már hiába mutatok be bármilyen papírt ott az nem számít...

2022. okt. 17. 08:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mimden váltásnak, vásárlásnak díja van, tőzsdén nyereségadót kell fizetni.

Bitcoint venni olyan mintha bemennél a kaszinóba rulettezni... nem tudod mi lesz belőle.

2022. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyereségadót nem a NAV nak kell fizetni tőzsdétől fuggetlenul akkor is ha nem tőzsdén veszem?


A kaszinó az rossz hasonlat mert ott a feltett pénz ha elveszik akkor azonnal elveszik tőzsdén azonban csak akkor ha feltörik a tőzsdét vagy más ok miatt tönkremegy. Ha ez nem következik be akkor nagyon elüt a rulettől az hogy itt végtelen számú pörgetésre van lehetőség. Tessék jobban utána nézni a bitcoinnak mielőtt írsz róla akkor is ha nem magára a kérdésre válaszolsz.

2022. okt. 17. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha hallasz valamit, számodra nem az a logikus, hogy utána nézel ténylegesen hogy van, hogyan működik? Az itt lévő válaszok után is csak látsz valamit, ami ugyanúgy nem biztos. Ami viszont biztos, a bank/brókercég díjjegyzéke, szerződesi feltételek.


Egyébként:

Revolutra lehetséges bankkártyás fizetéssel pénzt tenni, aminek 0 a költsége.


Korábbi hírek alapján előfordult, hogy valakinek letiltották a bankszámláját, mert túl nagy pénzeket mozgatott. Havi szinten 400e forintot utalok ki/be, eddig nem volt problémám.


Revoluton nem fektetnék be, mert harmadik felen keresztül történik a tranzakció, ami bár nagyon olcsó, de így nem te birtoklod amire pénzt adsz, ráadásul nem vagy biztosítva.


Kripto szerencsejáték, nincs mögötte valós fedezet, értékteremtés, így a helyedben csak annyi pénzt tennék rá, ami nem fáj ha teljesen eltűnik.

2022. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kérdező, ha hallasz valamit, számodra nem az a logikus, hogy utána nézel ténylegesen hogy van, hogyan működik? Az itt lévő válaszok után is csak látsz valamit, ami ugyanúgy nem biztos. Ami viszont biztos, a bank/brókercég díjjegyzéke, szerződesi feltételek.


Értelmetlen az összes letezo tozsdet és mást végigbongeszni ha van aki tudja a választ. Természetesen utána ellenőrizni kell de ahhoz kell értelmes válasz is amit lehet is ellenőrizni.


Egyébként:


Revolutra lehetséges bankkártyás fizetéssel pénzt tenni, aminek 0 a költsége.


Igen ezt tudom ezért volt eleve hibás válasz az utalás amit így ellenőrizni se kellett.



Korábbi hírek alapján előfordult, hogy valakinek letiltották a bankszámláját, mert túl nagy pénzeket mozgatott. Havi szinten 400e forintot utalok ki/be, eddig nem volt problémám.


5 millió ennél sokkal több. Hallottam olyant hogy két naponta kell 400 ezret beutalni s akkor se tiltják de nem tudom igaz e. Mindenesetre 20 nap gyorsabb lehet mint utána hónapokig levelezgetni.



Revoluton nem fektetnék be, mert harmadik felen keresztül történik a tranzakció, ami bár nagyon olcsó, de így nem te birtoklod amire pénzt adsz, ráadásul nem vagy biztosítva.


És drága is a tranzakció úgy tudom minden tozsdenel több. Mondjuk tőzsdén se én birtokolom hacsak ki nem utalom wallettra de az szintén draga


Kripto szerencsejáték, nincs mögötte valós fedezet, értékteremtés, így a helyedben csak annyi pénzt tennék rá, ami nem fáj ha teljesen eltűnik.


A forint talán nem az? Vagy a hivatalos 25% inflációt követő állampapír? Mondjuk ez esetben biztos hogy eltűnik a jelentős része míg a bitcoin esetében vagy-vagy...

2022. okt. 17. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!