Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyösszegű pénzkivétel díja...

Nagyösszegű pénzkivétel díja OTP bankban?

Figyelt kérdés
OTP Junior (18-24 év közötti) számlacsomagom van kérdésem hogy 2 millió forintnál mennyi a készpénzfelvétel díja pénztárnál nem az automatából, illetve ennél az összegnél hány nappal előtte kell bejelenteni a pénzfelvételt?
2022. okt. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem ki nemrég 1,8 millát fiókból, a felvétel díja valami 30-35 körül volt ha jól emlékszek. És nem kellett bejelenteni előre sem, rákérdeztem ott dolgozo ismerősnél és azt mondta hogy ennyit bármikor kiadnak. Azért szerintem megéri odatelefonálni hogy biztos legyen.
2022. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

30-35 Ft?

Vagy mi?

2022. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi ezer akart lenni, de most amúgy kikerestem és 13000 volt csak. Nem tudom honnan jött az a 35 😅
2022. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

OTP Junior (18-24 éves) 2022. október 1-től


▬ Belföldi ATM-ből

• OTP által üzemeltetett: 29 918 Ft.

• Más által üzemeltetett: 13 174 Ft.

▬ Belföldi bankfiókban:

• OTP fiókban bankkártyával: 30 036 Ft.

• OTP fiókban bankkártya nélkül: 30 030 Ft.

• Idegen fiókban bankkártyával: 13 291 Ft.


(Vannak ilyen dolgai az OTP-nek; másutt sokkal olcsóbb valami, vagy idegen ATM-nél magasabb a napi kivehető összeghatár stb.

Készpénzfelvétel esetén egy elhanyagolható fix összeg felett 1,49% a díj, idegen helyen csak 0,6%)

2022. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 milliot vajon mennyier tudok felvenni? Allampapirokba akarom fektetni az Otp nel.
2022. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
#5! Inkább ne vedd ki, hanem menj át a pénz nélkül a postára, nyiss egy értékpapír számlát, majd jegyeztess ott állampapírt... a lényeg, hogy a kívánt összeg pénteken délben az értékpapír számládon legyen... és miért??? Mert megspórolod a kivét díját és a jegyzesi illetéket...
2022. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem,ha befektettem,es lejart a futamido,mennyiert jutok a penzemhez.
2022. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!