Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bank applikáció statisztik...

OTP bank applikáció statisztikába be lehet valahogy írni a készpénzes költekezéseim?

Figyelt kérdés

Elég kényszeres vagyok. Régen excellben vezettem a költekezéseim. Az OTP bank app nagyon tetszik nekem.

Most otthon is dolgozom. Szeretném felújítani a gépem kb. 300k-ért. Ilyen pro gép nem kell a munkámhoz. Abban maradtunk hogy kp.-ban kapoma fizum, a gépet a cég nevére veszem és csak az áfát kapom vissza.

A főnököm imádja a kp-t. Gondolkm ügyeskednie kell hogy a felszínen maradjon. Én ebbe eddig nem folytam bele.

A lényeg hogy megegyeztünk kp-ban. Az app viszont csak Május óta vezeti a statisztikát. 203k-t költök átlagban rezsivel, mindennel együtt. Ha a hónapban megcsinálkm a gépet, akkor simán felkúszik 500k-ra. Már azon gondolkodom hogy berakom az összes kp-t (a főnököm nagyon kp-banakar a hónapban fizetni) és kiveszem azt ami a gépre kell. Végülis havi egyszer ingyen veszem ki a kest. Így már benne lenne a statisztikában, oda csoportosítom ahova csak szeretném.

Szerintetek van erre egyszerűbb módszer is?


2022. okt. 31. 10:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért. Tömött a busz, csoda hogy tudok írni. Csak valahogy most értem rá feltenni a kérdést
2022. okt. 31. 10:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Millió meg egy app létezik, amivel sokkal pontosabban tudod vezetni a költségvetésedet, mint az OTP app

2. Készpénzt 2022-ben már csak az öregek és a simlisek használnak, mindenki más elektronikusan fizet, ahol csak lehet.

2022. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Öregek és simlisek". Jah, a főnököm mind a kettő.

Az OTP appban az a zseniális hogy semmit nem kell csinálnom, magától vezeti. Max ha valamit más kategóriába tennék átteszem. Az elmúlt fél évben én sem használtam kp-t és reméltem hogy van valami módszer amivel ezt az egyszeri nagyobb költést beírhatom az appba. Mist úgy látom nincs ilyen. Max berakom, kiveszem.

2022. okt. 31. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!