Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet államkincstárban...

Hogy lehet államkincstárban állampapírt venni készpénzt nélkül?

Figyelt kérdés
ugye nyitok egy számlát és lehet bankkártyával fizetni, de nekem a limitemet nem lehet 300 000 ft fölé állítani mert olyan csomagban vagyok. Állampapírt pedig jóval többért akarok venni.
2022. nov. 2. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Akkor veszel 10x300.000-ért.
2022. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden nap bemegyek? 1 hónapon keresztül???
2022. nov. 2. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Államkincstári számládhoz tartozik egy számlaszám. Ez olyan mint egy bankszámlaszám.


Ha erre utalsz pénzt, akkor az megjelenik az államkincstári számládon, mint szabadon felhasználható egyenleg.


Állampapír vásárláskor kiválaszthatod, hogy ezt az egyenleget akarod e felhasználni.


A szerződésen is rajta van ez a számlaszám, illetve az webkincstárban a beállítások között is megtalálod.

2022. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húú kösz
2022. nov. 2. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Webkincstár,utalás
2022. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:

Amúgy nem láttam mèg bankot, ahol a vásárlási limitet ilyen alacsonyan engednèk csak (nekem simán mindenkori számlaegyenlegig van állìtva - rafi)

Nem kevered esetleg a kp felvèteli limittel? Azt szokták alacsonyan tartani.

2022. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem keveri. Én OTP vagyok és nekem is 3k a limit és nem lehet emelni
2022. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!