Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&h rendszeres befeketetés...

K&h rendszeres befeketetés hogy működik?

Figyelt kérdés
a k&h monilbankban van egy olyan lehetőség,hogy rendszeres befektetés indîtása. már 5 ezer forinttal el lehet kezdeni. ez hogy nézne ki gyakorlatban? pl én egy évig havi 5 ezer forintot befektete,akkor 1 év alatt az mennyit kamatozik nekem?hogyan tudom kivenni azt a pénzt? nem értek ezekhez a befektetésekhez. valaki elmagyarázná?

2022. nov. 12. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugy tudod kivenni a penzt, hogy eladod a megvasarolt befektetesi jegyeidet. Erre mobilbankban nincs, de a netbankon van lehetoseg.


Hogy mennyit kamatozik, azt nem tudni elore. Ezek olyan befektetesek amik reszvenyekbe es kotvenyekbe fektetnek, es igy a jovobeli hozamuk nem megjosolhato es kockazatos. Az is lehet, hogy kevesebbb penzed lesz 4 ev mulva, mint amennyit befizettel.


Multbeli hozamokat vissza tudsz nezni a termekek havi jelenteseben, illetve itt arrol is talalsz informaciot, hogy milyen tavra ajanlja a bank az egyes befekteteseket.

Netbankon barmely, az alabbi oldalon felsorolt befektetesbe be tudsz fektetni, mobilbankon csak a fenntarthato iram es fenntarhato lendulet fajtajuba.


Utobbi ketto reszvenytulsulyos, igy a bank azt javasolja, hogy legalabb 6 eves tavon fektess bele. Az elmult 2 evben a lendulet alap +2%, az elmult 1 evben -6% eves hozamot produkalt.

[link]


En szemely szerin azt javaslom hogy ha nem ertesz a reszvenyekhez es egyebkent nincs sok felretett penzed, akkor ne ebbe a termekbe fektess. Hanem peldaul vegye minden honapban Magyar Allampapirt Webkincstaron keresztul.

2022. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!