Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudom, h a kártyám...

Honnan tudom, h a kártyám Visa, Mastercard, vagy esetleg más? Küldölfön vagyok, itteni a kártya

Figyelt kérdés
nem tudom ezek közt mi a különbség..
2010. szept. 29. 22:39
 1/8 A kérdező kommentje:
csak annyi van ráírva, h Card Direct
2010. szept. 29. 22:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden kártyán rajta kell lennie hogy milyen. Semmi más írás nincs rajta??
2010. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de,h EUFISERV, meg h PLUS

svájcban vagyok, a repülőjegyemet szeretném megvenni, de azt sem tudom, h melyik lehetőséget kell választani, h milyen kártyám van, és utána van egy kérdés h adja meg a hitelkártyája számát..nekem nincs hitelkártyám..akkor ezzel nem is tudok ott fizetni, habár internetes átutalásra jó? köszi

2010. szept. 29. 22:56
 4/8 A kérdező kommentje:

pontosabban van egy ilyen mező

Bankkártya száma


Kérjük, adja meg hitelkártyája számát vesszők, betűk és szóközök nélkül.


Megadom a számot, ami rajta van, de nem fogadja el

2010. szept. 29. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy egyik sem, hanem valami más fajta.
2010. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát azért téged megnéznélek ahogy svájcba állsz a terminálban és laptopon,pda-an,mobilon a gyakorikérdésekbe irogatsz,h milyen lehet a kártyám.....hát te sem vagy semmi.Talán kérdezd meg ott ahonnan szerezted.Csak le ne késd a gépet!
2010. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet eltéveszteni, ha az, akkor hatalmas Visa vagy Mastercard logo van rajtuk

Ilyenek:

[link]

2010. szept. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hehe :D a jegyet elővételben veszem...

bocsánat. h ilyen butaságokat kérdezek, csak nem nagyon vagyok otthon ezen a téren, h melyik bankkártya mit tud..

2010. szept. 30. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!