Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vissza tudom váltani a Takarék...

Vissza tudom váltani a Takarékbanknál a régi takarékszövetkezeti részjegyemet?

Figyelt kérdés
1997-ben vettem 2000 Ft értéken, mert akkor egy hitelfelvétel feltétele volt. Most találtam rá. Vissza tudom ezt váltani?

2022. nov. 30. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

Melyik Takarékszövetkezet volt az név szerint? Az mindegy, hogy annak melyik fiókja.


Azért kérdezem, mert jó néhány becsődölt illetve egy-kettő kereskedelmi bankká alakult korábban, nem a Takarékbank Zrt része lett.


Legtöbbük a Takarékbank Zrt-ben egyesült. Így most a Takarék Egyesült Szövetkezetben van részjegyed.


Azt javaslom ha ráérsz menj be egy Takarékbank fiókba vagy hívd fel őket és kérdezd meg.



Egyébként nem valamelyik hitelszövetkezet volt még? Mert azoknál volt kötelező, hogy csak részjegytulajnak nyújtanak hitelt.

Nagyon kevés ilyen szövetkezet volt, egy-kettő becsődölt, a többi szintén beolvadt a későbbi Takarékbankba.

2022. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pecséten már nem látszik tisztán, és mindenhol máshol csak "Takarékszövetkezet" van feltüntetve, meg a régi takarék logója ha ez segít.
2022. nov. 30. 13:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Kinyomoztam: Sajókaza és Vidéke Takarékszövetkezet volt. Ha jól látom később ebből lett a Sajóvölgye Takarékszövetkezet, de tovább nem jutottam.
2022. nov. 30. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a Takarékbank Zrt-be olvadt.


Menj be egy Takarék fiókba, személyesen kell úgyis intézkedni.

2022. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!