Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végrehajtó inkasszózhatja a...

Végrehajtó inkasszózhatja a házastárs számláját amennyiben az én fizetésem oda érkezik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2022. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
De nincs jelentosege. Mert megkeresi a munkaltatod es letiltja a fizetesed 33%at. Es eleve kevesebbet kuldenek a szamlara. Akarkie is az.
2022. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már megkereste de jelenleg csed-en vagyok azt nem a munkáltatótól kapom. Azért is kérdeztem mert ha a párom számlájából tudnak vonni akkor inkább postán kérem a pénzt
2022. nov. 30. 14:16
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Vagy pl.: fizethetnéd a tartozásodat, trükközés helyett.
2022. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
A CSED-ed annyi, mint a fizetésed. Ha ebből nem tudod kifizetni, akkor majd a kevesebb GYED-ből, GYES-ből sem fogod tudni. A tartozás halmozódik a kamatokkal, a gyerek pedig egyre többe kerül majd.
2022. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Vagy pl. végre törölhetne az intrum a rendszerből miután nem tudták bizonyítani az állítólagos tartozást, ezért addig próbálkoztak ameddig olyan címre küldték a mokk-os levelet amiről nem volt tudomásom tehát ellent sem tudtam mondani. De már lassan ott tartok hogy inkább fizetnék nekik ha utána abbahagyják de sajnos még az sem garancia náluk
2022. nov. 30. 16:25
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az életvezetési tanácsokat, egy egyszerű kérdést tettem fel amire egy egyszerű választ vártam amit meg is kaptam :)

Az aggódást is köszönöm, nem lesz a gyereknek hiánya semmiben.

Jogtalanul nem szeretnék fizetni de ha 100%-ban utána vége lenne akkor már abba is benne lennék.

2022. nov. 30. 16:30
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen, mivel házastársi vagyonközösség van.
2022. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
És ha nem fizetsz, akkor elmúlik a tartozás? Ha már végrehajtás van, azt nem vonják vissza csak úgy.
2022. dec. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Tevedesben vagy. Nem az Intrumnak kell bizonyitani a tartozást, hanem neked hogy nem tartozol. Vegrehajtasig nem jut el ugy ami ne lenne valos, maximum nem behajthato mert elevult.

A vegrehajtast ugy adjak ki hogy megbizonyosodnak arrol hogy neked tartozasod all fenn valakivel szemben pl egy szerzodes es koveteles alapjan

2022. dec. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!