Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizettem a kártyámmal neten...

Fizettem a kártyámmal neten 45,00 dán koronát pénteken, még nem könyvelte el a bank de kb 2500 Ftot zárolt. A könyvelt összeg egy picivel több lehet gondolom, de nem tízszerese, stb? Ft alapú számlám van

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hacsak közben nem szakad be a forint, akkor nagyjából ennyit fognak levonni.
2022. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A múltkor is te kérdezted a dán koronás átváltást...???


Mi a problémád??? Megnézed a bankod árfolyamtáblázatát, kb. ez az összeg fog kijöni.

2022. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Random ráböktem az MKB árfolyamtáblázatára.

A középárfolyam 55,80.


Ezzel számolva 2511 ft a 45 dán koronád...


[link]

2022. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A könyvelés napjàn jegyzett àrfolyamon fog levàltódni..Szóval igen, ha beszakad a forint ràszìvhatsz! Emiatt érdemes deviza szàmlàról költeni
2022. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: ilyen tételnél miylen szívás lesz...? veszít 100 - 450 ft-ot? :-DDDD
2022. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Banki ügyfélszolgàlaton dolgoztam ,ennél sokkal kevesebb "veszteség" miatt is képesek voltak betelefonálni.. pl 5 Ft kamat terhelés :D :D
2022. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!