Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most komolyan januártól újra...

Most komolyan januártól újra törleszteni kell a diákhitelt? Bevallom anno elbuliztam, de már nincs kedvem visszafizetni. Kihez tudnék fordulni? Egy misiről van szó.

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
95%
A szüleidhez fordulhatsz, hogy miért neveltek ilyen felelőtlennek.
2022. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
94%

"de már nincs kedvem visszafizetni"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


A hitel visszafizetése nem kedv kérdése.

2022. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
79%
Add oda nekik egybe oszt jónapot.
2022. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
Nem adom egyben, mert ha lenne is pénzem inkább állampapírba fektetném. Az mondjuk tény, hogy anno ebből a pénzből király voltam, mostmár a reálértéke a béka segge alatt van. De a moratórium jól jött nekem 2 évig. Semmit se utaltam nekik. Vajon a régi nőimtől visszakérhetem? Mert rájuk ment el a legtöbb pénz. Itt vacsora, ott kávé stb. Mondjuk azóta se volt annyi muffom, mint egyetemen.
2022. dec. 16. 12:57
 5/79 anonim ***** válasza:
83%
A diákhitel törlesztője nevetséges. Az első 2 évben a minimálbér 6%-a, vagyis most a 200 ezer 6%-a, vagyis 12 ezer forint. Jövőre is max olyan 15 ezer lesz, de inkább annyi sem. Ezt röhögve kifizeti bárki.
2022. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
5-ös nyilván kifizeti, ha elvesz a kajapénzből. Remélem csak viccből írtad. Én már csak 3 naponta fürdök és újságba törlöm a fenekemet, hogy fogjak valamennyit. Mi a szakmád, h ilyen nagyszájú vagy? nem akarod nekem fizetni, ha neked meg se kottyan? Nem volt jó ötlet jogi karra menni manapság. Közalkalmazott vagyok egy fagyos kormányhivatalban.
2022. dec. 16. 13:08
 7/79 anonim ***** válasza:
88%
Bocs. Nem gondoltam, hogy trollkérdéssel állunk szemben.
2022. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
82%

"nem akarod nekem fizetni, ha neked meg se kottyan?"

nem az 5-ös vagyok, de ja, a világ így működik nyilván.

ki mint vet, úgy arat.

ha jogi karról meg csak a fagyos kormányhivatalig bírtál eljutni, az rólad is sokat elmond.

2022. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:
Sokat elmond? Pénzügyileg ugyanúgy jövök ki, mintha Pestre fölmennék versenyszférába. Itt a szüleimmel lakom és csak 80at kell leadnom + magamnak a kaja. De toll, papír, szappan ezeket mind a munkahelyemről csórom. És nincs feszített munkatempó. Nincs stressz. Főleg csóró romákkal foglalkozom, de őket lesz*rom. Kitöltöm nagyjából a papírját, aztán vagy megkapja a segélyt vagy nem. Húzzon el dolgozni.
2022. dec. 16. 13:22
 10/79 anonim ***** válasza:
64%
Hogy érted hogy ha lenne pénzed? Nincs 1 misid?
2022. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!