Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most komolyan januártól újra...

Most komolyan januártól újra törleszteni kell a diákhitelt? Bevallom anno elbuliztam, de már nincs kedvem visszafizetni. Kihez tudnék fordulni? Egy misiről van szó.

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
44%
Na jó, de 1 misijük csak van ami nem kell nekik.
2022. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:
Ha nem kell nekik, adják ide.
2022. dec. 16. 21:30
 33/79 anonim ***** válasza:
100%

"Közalkalmazott vagyok egy fagyos kormányhivatalban."


Teljesen ideális felállás végrehajtás szempontjából. Lesz miből behajtani a tartozást. Új élményben lesz részed, amikor találkozol a NAV egyik végrehajtójával. :)

2022. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
33as te véglény, mi az hogy behajtani a tartozást? Fizetem a havi törlesztőt, jogász vagyok. Gondolom te vmi kőműves segéd lehetsz, aki felvette a devizahitelt anno.
2022. dec. 17. 09:00
 35/79 anonim ***** válasza:
82%

Jogász végzettséggel "Főleg csóró romákkal foglalkozom, de őket lesz*rom. Kitöltöm nagyjából a papírját, aztán vagy megkapja a segélyt vagy nem."


Loser

2022. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
83%

34/35 A kérdező kommentje:

33as te véglény, mi az hogy behajtani a tartozást? Fizetem a havi törlesztőt, jogász vagyok. Gondolom te vmi kőműves segéd lehetsz, aki felvette a devizahitelt anno.


Ásznak képzeled magad, pedig csak egy csóró jogász vagy. Nézz körül inkább hogyan élnek a volt évfolyamtársaid, akik nem ilyen nyomoroncok, mint te.

2022. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:
csak egy csóró jogász vagy- igen, ez így van. Ezt bele is írtam a válaszaimba. És?
2022. dec. 17. 15:06
 38/79 A kérdező kommentje:
35-ös és? Amikor a kőműves azt mondja: jóvanazúgy? az nem ugyanaz? Majd gondolod stresszelek olyan emberek miatt, akik se nem tanulnak se nem dolgoznak?
2022. dec. 17. 15:07
 39/79 anonim ***** válasza:
65%

"Majd gondolod stresszelek olyan emberek miatt, akik se nem tanulnak se nem dolgoznak?"

Ha nem veszed észre, hogy te ugyanezt csinálod, csak állami hivatalban, se nem tanulsz, se nem dolgozol, hogy jobb életed legyen, ehelyett itt rinyálsz és még büszke is vagy magadra, rúgnálak ki a főnököd helyében páros lábbal, hogy mehess a versenyszférába dolgozni. De nyilván közigazgatási jogászként legfeljebb mosogatni mehetnél a versenyszférába, mert hentesnek meg finnyás vagy és gyenge.

2022. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok, csak a diákhitelt nem akarom visszafizetni. A főnök nem fog kirúgni, mert nem talál helyettem embert, meg jó cimborák is vagyunk. Mondta, h ne strezeljek rá a romákra, mert lusták mégcsak a közmunkára is. Úgyhogy bemegyek, néha passziánszozok, lefürdök és hazamegyek. Nincs ezzel baj, csk az a 10 ropi kéne sörre. Amúgy meg van nyelvvizsgám is.
2022. dec. 17. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!