Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb bankszámla online és digitális bankoláshoz? (Bank, bankszámla, legkedvezőbb, legjobb feltételekkel, lehetőségekkel)

Figyelt kérdés

#bank #bankszámla #pénzügy #online bankolás #Digitális bankolás #Legjobb bankszámla, legjobb online bankolás, legjobb digitális bankolás
2022. dec. 19. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Revolut-ot használom már évek óta, de a fizetésemet nem kaphatom oda :(
2022. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

A Revolut tényleg tök jó, csak semmi bajod soha ne legyen vele, mert akkor aztán rájössz hogy mennyire duplanulla ha valami problémát kell megoldani.

Egy robottal tudsz max chatelgetni, ami max vissza írja hogy egyébként minden jó, minden jól működik, miközben a te problémád nem oldódott meg.

2022. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
40%

A magyarok közül a prémiumok:

Raiffeisen Gold 2.0

KandH Prémium.

2022. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miklós89 ***** válasza:

Én kombinált megoldást javaslok, több bank is tart jelenleg ingyenesen használható bankszámlát, ezekre több esetben elvárás is jövedelem vagy legalább jóváírás havi rendszerességű érkeztetése. És akkor miért ne kérné az ember hazai, fiókban is akár elérhető bank számlájára a keresetét és kezelné ott esetleges befektetéseit? Ezt az egyébként ingyenes Revolut számlával együtt használnám ( egyedüli díj a kártya postaköltsége, ha mindenből standard opciót választasz). Ez volt a költségminimum az alapvető számlaműveletek végzése mellett.


A CIB számomra fapados, viszont olcsó, és jelenleg ajánló programmal érkezve 20 ezer forintot jóvá is írnak, ha 3 alkalommal legalább 1000 Ft értékben vásárol bankkártyájával az ember. A regisztrációhoz leírom az én kódomat: 2867749


A Raiffeisen applikációt és kiszolgálást tekintve is halad a korral, nagyon szeretem, a prémium feltételeit nehezebb teljesíteni, de már a díjnyertes számla is élvezhető.


A K&H is nagyon jól használható bank, de ott például nekem a befektetések csak fiókban voltak kezelhetők, tájékoztatást is csak személyesen kaptam. Pedig az app nagyon kifinomult, és még a kártyád PIN kódját is megmutatja. A Raiffeisen persze eleve engedi 1 alkalommal ingyenesen módosítani a PIN kódot arra, amit mondjuk már ismersz. Ott is van ajánló program, ha esetleg erre esne a választás: [link]


Az Erste elmegy, ott nem bankolnék, ha nem lenne munkáltatói kedvezmény, mert túlárazott. Nem ajánlom.


A Gránit banknak nem régen szavaztam bizalmat, de igazi probléma még nem volt, ahol elválik, mennyire stresszes az ügyintézés.


UniCredit kuka, hiába van ajánló program, OTP-től pedig meneküljön, aki tud.


Bármelyik számla mellett ki lehet használni a Revolut lehetőségeit, de nem kötelező, és ott csak angolul van chat ügyfélszolgálat, akikkel én egy elég bonyolult ügyet is gyorsan meg tudtam oldani.

2022. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!