Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bitcoint vesz valaki, és...

Ha bitcoint vesz valaki, és csökken az értéke,miért mondják,hogy bukott?

Figyelt kérdés

Pàr napja kezdtem el ezt tanulni, és szeretném ezt az egészet elkezdeni, már csak arra várok,hogy betöltsem a 18-at. Meg persze,hogy megtanuljam jobban. Viszont van amit nem teljesen értek, ezért megkérdezem.

Ha mondjuk pár hónapja vettem volna 100forintért bitcoint, az ugye most csökkent volna, és kevesebbet érne.Viszont ha ugyanúgy bent hagyom, és mondjuk jövőre felmenne az ára, akkor az összeg is nagyobb lenne, nem? Csak mert erre mondják sokan, hogy ez bukás. De csak ideiglenesen ugye? Tehát ahogy az àrfolyam nő/csökken úgy változik a pénzem is amit beraktam?



2022. dec. 20. 04:09
1 2 3
 11/28 krwkco ***** válasza:

#9-10

Zavaros. Csak nekem?

2022. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem is. De gondolom mi vagyunk a hülyék és csak ő helikopter.
2022. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes a hangfelismerőm, de a ti esetetekben mindegy is...
2022. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 krwkco ***** válasza:

"Nem tökéletes a hangfelismerőm"

Nem szoktad visszaolvasni? Esetleg kijavítani?

Tehetnél egy megjegyzést az ilyen hozzászólásaid végére, hogy "ez a szöveg hangfelismerővel készült, ha nem érti, nem Önben van a hiba". Vagy valami hasonlót.

2022. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
(Nem a hangfelismerőre kell fogni az igénytelenséget. Máskor büfizz is egyet bele, hátha lesz tartalom is hozzászólásban)
2022. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Minek olvassam vissza ha ilyenek olvassák el mint ti? Parasztnak jó lesz így is.
2022. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 EgyGabor ***** válasza:

Mindig az a kérdés, hogy a mi a könyvelési valutád.


Ha dollár és a bitcoin dollár árfolyam lemegy akkor a pillanatnyi kalkuláció szerint dollárban veszteséged van. Nem realizált veszteség, azaz amikor felmegy akkor eltűnik a veszteség és akár nyereségbe is fordulhat.

Adózni is akkor kell a legtöbb országban amikor realizálod a nyereséget/veszteséget.

2022. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 krwkco ***** válasza:

"Mindig az a kérdés, hogy a mi a könyvelési valutád."


Ha így volna, elég lenne kikeresni a leggyengébben teljesítő kriptot és abban számolni. Akkor mindig hatalmas lenne a nyereség. :-)

2022. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Inkább a könyvelőrobot szemlélete egybites. Főleg hogy tőke után nem kell nyereségadót fizetni akkor se, ha felértékelődik valamilyen devizához képest. Gyakorlatilag amíg nem nyúlsz hozzá, addig csak szorgalmi feladat vezetgetni, hol áll. Legalábbis ami magát a befektetést illeti. Amikor eladod, akkor jön az igazság.
2022. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ezt a hol állt nem értem hisz az percenként változik
2022. dec. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!