Cetelemet,más sem tudja elérni telefonon?

Figyelt kérdés

2 héten keresztül minden nap többször próbàltam hívni a Bankot de csak az volt a vàlasz,hogy a rendszer túlterhelt,próbàljam meg az elektronikus kapcsolatot.

Írtam Emailt nekik 2 hete,semmi vàlasz.

Nagyon idegesítő,amit művelnek.

Gondolom januàr 8-ig ott is leàllàs,majd utànna újra próbàlkozok.

Jàrt màr valaki így?

Köszönöm a vàlaszokat!


2022. dec. 26. 01:57
 1/3 Miklós89 ***** válasza:

Szia!


Sajnos a takarékszámla nyitások miatt tényleg szörnyen elhavazódtak. Én december elején megnyitottam a számlát és akkor még 1 hetes várakozással ment, de akkor is mondták, lassan kezelhetetlen lesz a sok érdeklődő. E-mail esetén szerencsére vannak határidők, amit tartani kell nekik, de szerintem a január 8 az reális ebben a környezetben. Ha valaki gyors és könnyebben kezelhető betéti megoldást keres 1-2% beáldozásával, annak ajánlom a Gránit bankot végszükség esetére.

2022. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem csúcsidőben kellene hívni őket, pl. próbáld meg reggel 8-kor ha az nem jó, akkor meg zárás előtt fél5 előtt, ez a két időpont, amikor sokkal kevesebb a hívások, a délelőtt meg délutáni hívást felejtsd el...vagy hívhatod őket napközben, ha szeretnél ideges lenni aznap :D
2023. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolat menupont a cetelem.hu oldalon.

Ugyfelkerdesek@cetelem.hu mailcim.

8:30-17ig van a főműsoridő.


Masreszt ki kell várni a hivássort nem 10 csorges után eltenni....

2023. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!