Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál van olyan...

Melyik banknál van olyan szabadfelhasználású hitel, ahol 81 évesen is lehet hitelt felvenni, vagy másik megoldásként, ahol fel lehet úgyis venni hitelt, hogy már van lakáshitelem?

Figyelt kérdés
A Provident-nél most nincs számunkra megfelelő hitel, ezért valahol máshol kellene a fent részletezett hitellehetőség. Vagy anyukám venné fel, aki 81 éves és 205 ezer Ft a nyugdíja, vagy én venném fel, de én még próbaidős vagyok a munkahelyemen és igazolt jövedelmem csak 143 ezer Ft, valamint lakáshitelem is van, jelenleg 24 ezret fizetek. Rehabilitációs ellátást is kapok, de az nem számít jövedelemnek, azt nem veszik figyelembe. Nem nagy összeget szeretnénk felvenni, csak 300 ezer Ft-ot. Tud valaki valahol ilyen hitellehetőséget? Házat akarunk venni és árulom a lakásomat, abból kifizetem majd a lakáshitelem fennálló részét, de amikor felvenném a szabadfelhasználásút akkor még meglenne a lakáshitelem is.
2022. dec. 26. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
81 évesnek már senki sem ad hitelt. Személyi kölcsön asaját bankodtól?
2022. dec. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a feltételekkel sehol nem adnak egy fillért sem.
2022. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Provident -nél adnának hitelt ilyen feltételekkel is, de az most nem jó nekünk. Amilyen konstrukciók most vannak.
2022. dec. 26. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!