Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez a SimplePay dolog hogy megy?

Ez a SimplePay dolog hogy megy?

Figyelt kérdés

Van egy OTP bankszámlám. A hozzáadott bankkártyával nem tudok érintéssel fizetni, ami frusztráló. Letöltöttem ezt az appet. Megkell adni a címet stb és elvileg kapok valami Simple kártyát vagy mit amivel tudok érintéssel fizetni. Ez úgy megy hogy hozzáadom a bankkártyát, és adnak egy virtuális bankkártyát (mint a revolut) amit a Google Wallethoz hozzáadok, oda érintem és levonja a számlámról a pénzt? Vagy fel kell tenni a Simple fiókra pénzt és azt lehet felhasználni?

Nem értek ezekhez a dolgokhoz, lehet hülyén hangzik a kérdés.


2023. jan. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen vagy neten fizetésről van most szó?

Személyesen üzletfüggő, hogy elég-e érinteni, vagy kéri-e a PIN-kódot is, ezen nem tudsz állítani.

Neten fizetésnél is az determinálja adolgot, hogy az adott webshopban van-e Simplepay lehetőség. A két fizetés közt nincsen igazán különbség számodra, plusz 2 mp, ha nincsen Simplepay.

2023. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

"A hozzáadott bankkártyával nem tudok érintéssel fizetni"

Akkor vagy valamit te rontasz el, vagy a kártya hibás, mert MINDEN OTP kártyával lehet érintéssel fizetni.


"kapok valami Simple kártyát vagy mit amivel tudok érintéssel fizetni. Ez úgy megy hogy hozzáadom a bankkártyát, és adnak egy virtuális bankkártyát (mint a revolut) amit a Google Wallethoz hozzáadok, oda érintem és levonja a számlámról a pénzt?"

Nem. A Simple-be bedigitalizálod a kártyádat és a Simple app-on keresztül tudsz a telefonoddal érintéssel fizetni. De csak akkor ha van a telefonodban NFC.

Google wallet nem kell.

2023. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Junior bankszámlám van, és a hozzáadott bankkártyával nem lehet érintéssel fizetni
2023. jan. 4. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Junior = egyszerű alapszolgáltatások --> ezért olcsó.


<-- No money, no honey.


Nem kérdezel hülyeséget, mindenki meg kell, hogy tanulja egyszer, ez sincs génekbe kódolva.


Ha kapott Junior kártyád virtuális kártyaként is használható, a bank internetes felületén meg tudod tenni, a GooglePay-hez is ott hozzá tudod rendelni. Ha az OTP esetén ez mégsem választható opció, akkor a GoogleWallet-ben megteheted.


A Google Wallet a GooglePay update-elt, bővített változata, nem feltétlenül kell telepítened a Google Wallet appot ahhoz, hogy a virtualizált kártyádat az okos telefonodon fizetésre használni tudd.

2023. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3: És honnan tudod, hogy nem lehet érintéssel fizetni? Megpróbáltad egyszer és nem ment?

MINDEN OTP kártyával lehet érintéssel fizetni, IGEN, a juniorral is!

2023. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beírom a Google Wallet vagy Paybe nem tudom mi már és aht írja a bankja nem támogatja ezt. Fizetni tudok ha a Kártyát érintem. De én nekem úgy kellene hogy telefonban legyen a kártya értitek
2023. jan. 4. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ne a Google Pay-Ben add meg, hanem a Simple app-ban.
2023. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@ 6 : erre adtam választ a 4.-ben.


A fizikai kártya virtualizálásának/digitalizálásának nevezik azt, amit szeretnél elérni.

2023. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!