Most kaptam egy sms-t a banktól hogy 4:13-kor a kártyámmal végzett tranzakcio sikertelen, amikor itthon vagyok az ágyban, nem is használtam a kártyát, mi ez, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 04:19
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én letiltanám a helyedben és kérnék ujjat.
2023. jan. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a banktól jött?

Sokfajta csalás van, aminek során a csaló küld valamilyen paráztató üzenetet, banki üzenetnek álcázva, és kérve az ügyfelet hogy a biztonsága érdekében adja meg a kártyaadatait, netbank belépési adatait…

2023. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyanarrol a számról jott mint a tobbi banki sms


Erste Kàrtyaör Üzenetmòdosìtàs! Vezetéknév Keresztnév VisaC kàrtyàval 2023.01.07 04:13-kor végzett tranzakciò sikertelen. Egyenlegvàltozàs nem történt!


Ennyi

Azota nem jott tobb sms

2023. jan. 7. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

A sikertelen az sikertelen. Ezzel nem kell sokat foglalkozni. Ha sikeres lesz es nem a tied, akkor kell jelezni.


Nekem is volt mar ilyen

2023. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Azért én nem hagynám annyiban. Minimum jelezném a banknak.

A feleségemnél volt ilyen, csak az OTP volt. Sikertelen tranzakció, majd rá 5 percre hívták a banktól (ténylegesen a bank hívta, azonosítva magát az ügyintéző). Az sosem derült ki, hogyan történhetett a tranzakció, de kártyaletiltás és csere lett belőle. Mondjuk ott csak azért volt sikertelen, mert nem volt akkora egyenleg a számlán. De a kártyát nem lopták el és kétes helyen sem adtuk meg az adatokat, szóval szerintem az OTP hibázott valahol, ennek ellenére a kártyacsere több ezer forintba és közel egy hónapba telt.

2023. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!