Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudok belépni az Erste...

Nem tudok belépni az Erste NetBankba és a TeleBankba sem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap át kellene utalnom pénzt az egyetemre. Megpróbáltam belépni, de nem fogadta el az adataimat, 3 próbálkozás után letiltott a NetBank. Utána felhívtam a TeleBankot, az sem fogadta el az adataimat, ott csak kétszer próbálkoztam.


Nem tudok munkatárssal beszélni, de ezt az összeget holnapig át KELL utalnom.


Úgy meg lehet oldani, hogy bemegyek és kitöltöm az adataimmal a papírt, hogy kinek és milyen jogcímen utalják át és adnak új jelszót nekem?


Ötlet, hogy mit tegyek???


Köszönöm,


19/F


2010. okt. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a bankban fel tudod oldani a letiltást és emellett az átutalást is el tudod intézni. De akár az iskola számlavezető bankjában (vagy ugyanolyan bank másik fiókjában) is be tudod fizetni, ez azonnal térül a suli számláján.

Ha a sulid nem Erste-nél vezet számlát, akkor az átutalás úgyis legkorábban kedden fog teljesülni.

2010. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ismert a számlaszám( márpedig ezek szerint ismert), akkor személyesen egy bankban is be tudod fizetni az összeget.

De ehhez tudnod kell, hogy az intézmény melyik banknál vezeti a számláját.

2010. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Az egyetemi is ERSTE-s, meg én is! Az első ERSTE fiókba bemegyek holnap, ha lyukas órám lesz!


Köszi mégegyszer! Már kezdtem aggódni...


19/F

2010. okt. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!