Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok netbankba regisztrá...

Hogy tudok netbankba regisztrálni? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

nem szeretnék,de reg.-tam a vaterán,és a 100ft-ot csak úgy tudom elutalni.Vagy úgyis el ehet hogy bemegyek a bankba,és onnan elutalom?Ha igen,akkor ezt megteheti pl a párom vagy szülő is?(mert nem tudok elmenni sajnos egyéb okok miatt).

--ha az ersténél van bankkártyám-számlaszámom,akkor ott kell netbankot is használnom-belépnem?

--van valami dija ha csináltatok netbankot?

--kell fizetni minden egyes átutaláskor?

--csak személyesen lehet elintézni ezt a netbankot?Mennyi idő?

--ha pl nincs a kártyámon-számlámon pénz,akkor hogy vonják le ha van havidija?

--a netbankon meglehet nézni mennyi pénz van a számlámon,ha igen,ez pénzbe kerül?


bocsi a sok kérdésért,de soha nem volt ilyenem,nem tudom hogy működnek ezek.És megköszönöm ha tudtok válaszolni nekem,és elmagyarázzátok!


2011. márc. 17. 14:27
 1/3 -Pimpike- ***** válasza:
Szia, már évek óta használok netbankot először a bankba kell bemenni és igényelni ott megadod a jelszavakat és az ügyintéző rögzíti és már lehet is használni, a díjakat nem tudom én K&H vagyok, lehet utalni meg nézni az egyenleget telefont feltölteni.Az eladó bankszámlájára bárki befizetheti a pénzt, én is sokat vásárolok a Tesz-veszen.
2011. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.de ezt a 100ft-ra értettem,amit nekem kell elutalnom a vaterának egy számlaszámra.ezt is megteheti a párom,vagy ezt csak én személyesen mivel az én számlaszámom,vagy ez nem lényeg?
2011. márc. 17. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt érdemes elolvasnod:


[link]

2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!