Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki kölcsönöm van Magyarorsz...

Fritty kérdése:

Banki kölcsönöm van Magyarországon de már nem èlek ott egy jóideje. Nem tudtam eddig kifizetni, kamat csak növekedett az 1 millió forint már 2,5 millió. Mit tudok csinálni? Mit tudnak velem csinálni?

Figyelt kérdés
Lègyszives ne köpködjete rám, nyilván ha tudtam volna kifizetem. Nem tudtam, most se tudom sajnos. Most hogy már nem èlek ott több mint kèt ève van e esèly arra hogy ez elèvül egyszer mert nem tudnak velem mit csinálni? Vagy van fèlnovalóm a határon esetleg ha be akarok utazni Magyarországra? Köszönöm a segítsèget

2023. jan. 22. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hejdejó is lesz egymillió helyett tizet visszafizetni 😂
2023. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ja. 10 % eredeti kötelezettség, 90 % büntetés.

Nehezemre esne azt mondani, hogy felháborító.


Vagy marad a bujdosás, míg a kaszás el nem jöve.

2023. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha Ausztriában élsz , miért nem fizeted vissza az ottani keresettel? 2.5 milla nem olyan sok ..Pár hónap alatt simán betörlesztenéd. Így csak nöni fog, saját magaddal cseszel ki
2023. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!