Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kamu oldalrol rendeltem,...

Ha kamu oldalrol rendeltem, elnyelteltek a penzem, akkor van valami megoldas, hogy visszakapjam a penzem vagy nincs, vagy mar nincs? (Mert par napja rendeltem, es lehet azota levettek a penzem a szamlajukrol,) otp-ben foglalkoznak az uggyel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Onkent es dalolva fizettel, te magad, es tobbszor meg is kellett erositened a tranzakciot.


Tanulopenz, engedd el.

2023. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem fogod visszakapni a pénzed. Főleg ha külföldi az oldal. Ez ilyen. Erről szólnak a kamu oldalak.
2023. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Ez azért valahol igencsak szánalmas. Itt egy felnőtt ember, iskolába járt, felkészítették az életre, és nem képes egy webshopról eldönteni, hogy az kamu vagy valódi.

Nem, jobban belegondolva nem is az a szomorú hogy nem tudja eldönteni, hanem hogy fel sem merül benne a gyanú, hogy esetleg az átverés lehet. A gyanú leghalványabb árnyéka sem.

Nem is tudom, hogy ez az oktatási rendszer hibája, vagy egyszerűen ennyire elbutul az emberi faj...

2023. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Chargeback?
2023. jan. 25. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
otp-be menj be és kérdezd meg mit lehet csinálni. Lehet még el sem küldték a pénzed!
2023. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat levontak, tehat… de holnap mindenkepp bemegyek
2023. jan. 25. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Az egyenlegedből levonták igen. De közel sem biztos hogy el is küldték. Lehe csak zárolva van.
2023. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Ennél az oldalál a két utolsó oldalon van, hogy tudod visszaigényelni a pénzed!

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__106972..

2023. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2023. jan. 26. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!