Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Takarékbank személyi kölcsön...

Takarékbank személyi kölcsön kaphatok?

Figyelt kérdés

Régen volt otp folyószámla hitelem.El vesztettem a munkám így nem érkezett jövedelem a számlámra. Nem tudtam hogy ha 3 hónapig nem érkezik jövedelem a számlámra akkor meg szüntetik és tovább adják végrehajtás alá.

Mivel csak feketén tudtam alkalmi munkát végezni fél évig ezért KHR,BAR,Fekete listás (ki hogy

nevezi) lettem.

Otp Faktoringtól ki jött az úr kötöttünk egy törlesztési szerződést,hogy havi 30.000Ft-al fogom fizetni minden hónapban 25-én. De ha 1x is el csúszok a határidővel akkor felbomlik a szerződés és még többet kell majd fizetnem.Nos ezt 1,5 év alatt ki is törlesztettem minden probléma nélkül.De Mivel KHR listás lettem így kizárja azt hogy tudjak új hitelt fel venni.

Ki fizetés után le kell telnie az 1 évnek hogy töröljék a nevem a listáról és tudjak újra hitelt fel venni. Ennek lassan 1 éve.

Annó magyarázott nekem valamit a végrehajtós csávó hogy még benne leszek 5 évig a rendszerben. De azt lehet töröltetni ha ki van fizetve az adósság. De nem emlékszem már rá milyen rendszer ez pedig mondta a nevét.

Összeségében arra lennék kíváncsi hogy ha le telt az 1 évem akkor egyből minden probléma nélkül kapni fogok hitelt.

Úgy hallottam ha megnézik azt is mire költ az ember és ha szerencse játék van benne Kizáró ok lehet az is. Néha nekem azért be-be csúszant egykis szerencse játék.

Mire kell a hitel: Nos nekem a pénz kezelése eléggé probléma szokott lenni mivel mindig addig költök amíg van a fizetésemből.

De ha van egy fix havi kiadásom azt mindig kifizetem és aztán csak a többit szórom el.

Ezért opcionálissabb számomra a hitel amit havonta fizetsz.

Plusz nem kell várnom éveket a kiszemelt eszközre amit a hitelből meg akarok vásárolni.

Hiszen ennek az eszköznek a segítségével sokkal szórakoztatóbb és élvezzetesebb lenne a hobbym.

És mivel egyedül élek így a munkának és a hobbymnak élek. Ezért ez nagyon fontos a számomra mivel enélkül meg sem tudnák lenni már. Ez az ami kikapcsolódást jelent számomra.

Emiatt régóta szeretnék egy ilyen jó eszközt.

800.000Ft-ot szeretnék fel venni 2 évre.

A takarékbank személyi fix kölcsön azért fix mert nem változik a törlesztő részlet.

270k-300k között mozog a fizetésem.



2023. jan. 29. 03:26
 1/2 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Kérj saját hiteljelentést, mert ennyiből nem tudunk mit mondani.
2023. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2023. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!