Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Közel 1000 Forintnyi 5 Forinto...

Közel 1000 Forintnyi 5 Forintos érmét be tudok fizetni bankban a saját bankszámlámra?

Figyelt kérdés
Az évek alatt a visszajárókból összegyűlt közel 1000 Forintnyi 5 Forintos érme, amit egy papírzacskóban gyűjtök. Ha ezt a pénzt be szeretném fizetni bankban a saját bankszámlámra, akkor megtehetem, vagy elküld a bank melegebb éghajlatra?

2023. jan. 31. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sehol. A fémkereskedők nem vehetnek át pénzérmét.
2023. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is van már egy kiló 5 forintosom. :D Mondjuk nekem azért, mert kisebb bevásárlásoknál úgy fizetek, hogy 5 forintot adjon vissza hátha lesz közte emlékérem hátuljú. :D
2023. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Ne reménykedj, azt a sorozatot 2021-ben adták ki, márpedig az ilyen forgalmi emlékérmék max pár hónap után megállnak valakinél. Garantálom, hogy már nincsenek forgalomban.
2023. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Januárban még jött az Alle Intersparban. :D
2023. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én voltam olyan parszt, hogy mikor megláttam egy ilyen emlékérmés 5 forintost egy adománykosárban, akkor kivettem és beletettem helyette egy hagyományos ötvenest. :P
2023. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!