Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell Revolut fiókot...

Hogyan kell Revolut fiókot törölni?

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy Revolut fiókot egy ideje, de még nem vagyok 18, ennek ellenére be tudok lépni az alkalmazásba (nem a junior alkalmazásban regisztráltam), csak az életkor megerősítésen nem tudok átmenni.

Ki szeretném törölni a fiókot, hogy junior alkalmazásban tudjak újra regisztrálni. Próbáltam lezárni a számlát, viszont így most az alkalmazás csak annyit ír, hogy deaktiválva van a számlám. Felhívtam a weboldalon megadott számot, de így sem sikerült a fiókot törölni.



2023. febr. 4. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

beírod a google keresőbe, hogy: revolut fiók törlése

és az első 3 találat alapján megcsinálod.

2023. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem regisztrálhatsz Junior fiókot. Junior fiókot a szülő kreálhat AMENNYIBEN neki van bármilyen prémium csomagja.
2023. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Keresőbe természetesen már beírtam, azonban nem jutottam előrébb, ilyen esetre nem találtam megoldást.

Junior fiókot sikerült szülő által létrehozni, próba utalásnál viszont az előző deaktivált számlámra utalta (volna), csak hibát jelez.

2023. febr. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!