Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Abban szeretnék kérdést fel...

Abban szeretnék kérdést fel tenni,hogy a sheinről rendeltem de rosszul,majd vissza igényeltem a pént,erről kaptam egy e-mailt hogy sikeres és 7napon belül vissza utalják most arra a bankkártyára utalják amiről rendeltem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Bankkártyára nem lehet pénzt utalni. A bankkártyáddal te fizetni tudsz, az egy kulcs a bankszámládhoz. Tehát pénzt fogadni nem tudsz a bankkártyádra, mert azon nincs semmi. Ilyen visszárus dolgoknál te a számlaszámodat kell megadd, és arra tudják átutalni a pénzt.


Vagy ha jól értem, akkor még meg sem kaptad a terméket, hanem rögtön visszamondtad? Ez esetben simán sztornózzák a dolgot, és visszakerül a pénz a számládra. Én múlkor decathlonban jártam így webshopos rendeléssel, kb 10 perc volt, míg elintézték. szerencsém volt 🙂



Szóval figyelj rá, hogy a bankkártya számodat SOHA ne add meg senkinek, csak biztonságos oldalon fizess vele.

A bankszámlád számát viszont add meg, hogy küldhessen pénzt neked mindenki 😅

2023. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!