Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet az OTP internetba...

Hogyan lehet az OTP internetbankban az e-mail címemet megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Sajnos az az email cím, ami az otp-nek meg van adva meg fog szűnni ez az email cím kell a bejelentkezéshez is, szóval ha megszűnik gondolom már nem tudok ezzel belépni a netbankomba. Viszont nem találok olyan lehetőséget a netbankba, ahol megtudom változtatni az email címet.

Ezért be kellene mennem a bankba, csak személyesen lehet? Neten vagy emailben nem tudják megcsinálni?



#OTP #netbank #email módosítás
2023. febr. 8. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak személyesen van erre lehetőség. Gondolj csak bele. Ha mindenki el tudná ezt intézni online mennyi lenyúlt bank fiók lenne?
2023. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Semennyi, mivel mobilra küldenek sms-ben kódot is, hogy betudjak lépni a netbankba a mobilom nélkül senki más nem tudna csak úgy belépni és így megváltoztatni is csak én tudnám az adataim, szóval ennek így semmi értelme, hogy csak személyesen lehet, ez csak feleslegesen bonyolítja a dolgot és pazarolja az időm...
2023. febr. 8. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Valahol pedig van rá lehetőség. De az új webbank elég gagyi. Én még mindig a régit használom, az százszor jobb.
2023. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De hol? Én már régebben váltottam az új netbanki felületre, de itt igaz van olyan opció, hogy adatmódosítás viszont ott csak a jelszómódosítást engedi, pedig ott van felsorolva az email cím is, de azt nem lehet ott módosítani.

A régi felületen lehet változtatni? És ha igen hol?

2023. febr. 8. 13:53
 5/8 anonim válasza:
Sikerült megtalálni?Nekem is ez a problémám.
2023. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak személyesen lehet! Be kellett mennem...
2023. ápr. 20. 20:19
 7/8 anonim válasza:
100%
Köszi!
2023. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viktor72 válasza:
Most sikerült módosítani a régi internetbankban.
márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!