Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP banknál van-e olyan...

Az OTP banknál van-e olyan sima kártya (nem hitel kártya) amivel be lehet menni a budapesti reptér várójába?

Figyelt kérdés

Párszor szoktam utazni egy évben, és OTP és Revolut számlám van.

Sajnos a Revolut préniummal csak pár óra késés után lehet bemenni. Illetve amin utasbiztosítások is vannak jól hangzanának.

Valamint van-e olyan magyar bank ahol lehet csak euró vagy dollár számlát nyitni?

Valamint nézegettem az USA bankokat is Chase pl, sajna neki sincs semmi olyan benefitje h váró vagy biztosítás.

Köszi előre is a válaszokat.



2023. febr. 10. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sima mezei csomagokhoz adott betéti kártyákkal egyik banknál sem lehet bemenni a várókba (még prémium ügyfelekénél sem jellemző ez a "sima" kártyáknál)
2023. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

OTP-nél csak hitelkártya / private banking ügyfélnek esetén van. Pont decemberben néztem végig az összes kínálatot (minden magyar banknál) és egyedül az MKB banknál van jelenleg ilyen.


[link]


1 évig ingyenes a platinum főkártya (legalább 600.000 fizetés esetén). Utána én is lemondom, mert egyébként elég gagyi az összes szolgáltatásuk.

2023. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A gránit bankot néztem még náluk van még ilyen, meg a K&H-nál

2023. febr. 10. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
9000 forintos dij elleneben a Revolut kartyaddal is be tudsz menni. Az appban valaszd a “varotermek” lehetoseget.
2023. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
^^ Premium vagy metal kartyakkal
2023. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi megnéztem Revoluton és valóban múködik :D
2023. febr. 11. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Azt írják, Mastercard arany kártyákkal ingyen igénybe veheted, pl. egy OTP Bonus Gold hitelkártyával működnie kéne, amivel évi akár 50e visszatérítést is kaphatsz a költéseid után, így a visszatérítések bőven fedezik a kártya díjat.

2023. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező: nem hitelkártya tudja?

7-es válaszoló: hitelkártya tudja.

2023. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: a link mintha azt irna, hogy arany kártyákkal fizetős.
2023. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-9 Igazatok van, ezt duplán is benéztem, bocs! Köszi a helyesbítést!

#7 voltam

2023. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!