Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyéni vállakozó, aki mellékál...

Egyéni vállakozó, aki mellékállásban átalányadós, kaphat lakáshitelt vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatos hallgató vagyok, mellette viszont egyéni tevékenységet végzek, ami után szja-t fizetek, illetve EV vagyok. Az utóbbi 2 évben papíron megvolt mindkét évben az évi 10-11 millió ft bevételem.


Van bank, akinél esetleg próbálkozhatok lakáshitellel?


2023. febr. 25. 23:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A környék ahová költözni szeretnék, teljesen újonnan épült rész, szóval ha nem sikerül felvennem ennyit, talán az egyik szülőm bejön mellém kezesnek.


Igazából jelenleg 250 ezer ft megy el albérletre, szóval azt se bánnám, ha a törlesztőm fix ft alapon akár havi 350-400 lenne, csak a sajátomra menjen.


Papíron jön ki ez a 480 amit számoltunk ugye, de a valóságban havi 1 millió nettót mindig el tudom érni szerencsére.

Autóm van mellette költségnek, de ha kell, arról bármikor lemondok, más nincsen.

2023. febr. 26. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!