Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megérheti valutával/devizával...

Megérheti valutával/devizával foglalkozni? Kis összegekkel is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje érdeklődően figyelem a valuta/deviza piacot.


Egy időben akartam is venni valutát, amivel elég jól nyertem is volna...nem voltam elég bátor akkor, hogy beszálljak.


Sajnos sok befektethető pénzem nincs, hiszen még egyetemista vagyok és jelenleg nem is dolgozom.


Dolgoztam egy időben mint scm gyakornok, autóiparban és nagyon szomorú voltam, hogy mennyire elértéktelenedett a pénzem. Úgy éreztem ki vagyok szolgáltatva.



Szerintetek megéri váltásokkal foglalkozni?

Olyan is hallottam már, hogy jó ha kicsiben elkezdi az ember mert annál nyitottabb lesz és jobban rálát majd később.



Deviza ártolyam jobb de kell egy bankszámlát nyitni hozzá

Mekkora összegekkel melyik éri meg jobban a tapasztalataitok szerint?


Minden vélemény érdekel



Hálás vagyok minden válaszért

Köszönöm



2023. febr. 27. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megérné.

De próbáld meg, aztán hátha lesz belőle valami.


Én nyitnék egy revolutot, ha még nincs, és azon váltogatnék.

Ennél olcsóbb és egyszerűbb megoldás szerintem nincs, amíg csak kis pénzzel akarsz játszani.

2023. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!