Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankban dolgozó ha...

Erste bankban dolgozó ha tudna segíteni?

Figyelt kérdés
10 éve van náluk számlám folyamatosan "használtam", érkezett rá pénz szóval pluszban volt, de idén nem és levonták az éves kártya díját tehát mínuszba került (de csak ennyivel). Hívtak miatta mondtam április elején már érkezik rá pénz, mondta az ügyintéző rendben csak számoljak azzal lesz kamat mondom oké. Erre most megint napok óta 5x hívnak ( vissza nem hívható szám és mivel dolgozom csak utólag látom az értesítőt), nem értem hogy nincs rögzítve a rendszerben amit egyeztettünk? Hiába hívnak fel 200x akkor is hó elején lesz rajta újra pénz. Külföldön tartózkodom nem tudok rá utalni addig és bankba sem bemenni, tehát kamaton kívül lehet más gond? Gondolom csak nem szüntetik meg a számlámat? :)

2023. márc. 24. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
2023-ban nem tudsz utalni egy bankszámlára külföldről? Csóringer vagy vagy digitális analfabéta?
2023. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok Erste dolgozó de nem fog megszűnni a számád.


A sok hívás oka lehet az is, hogy "kedvező" személyikölcsönt nyújtsanak neked.

2023. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Drága 1-es, kettőnk közül melyik lehet alacsonyabb IQ szinten ha azt nem voltál képes értelmezni, amit írtam / kérdeztem? Nem megy az értő olvasás?

Nem csodálom nem bankban dolgozol, valószínűleg építkezésen SE.

Az én dolgom mit-miért hogyan csinálok / nem csinálok, de ha csóró lennék azt is előbb bevállalnám, mint olyan buta és rosszindulatú legyek, mint te.

Férfi létedre embereld meg magad inkább vagy soha nem lesz normális életed, csak abból fog állni GYK olvasgatás közben minden második embernek beszólsz.

Csókollak.

2023. márc. 24. 15:53
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Köszi kettes!

Én naivan azt gondoltam csak jelentősebb negatív egyenleg esetén ennyire agresszívak ( tekintve még sosem volt ilyen tapasztalatom ugye), a telefonos egyeztetés során is teljesen normális volt a férfi és tekintve rögzített hívás azt hittem akkor téma lezárva, de akkor lehet ilyesmi van a dologban amit írsz.

A jövőben figyelek rá -5 ezer se legyen csak + mindig, mert úgy érzem magam mint akinek milliós tartozása van, amennyire rám szálltak. :D

2023. márc. 24. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó kis George app, ami sosem működik?
2023. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Aaaazzzz, jól látod!

Annyi panasz van rájuk főleg ezzel kapcsolatban, tulajdonképpen lehet nem is lenne hülyeség bankot váltanom [ bár mindenhol van jó és rossz is, "tökéletes" bank nem létezik ].

2023. márc. 24. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Emiatt még nemfogják megszüntetni. Üdv egy Erste dolgozó :) Ja és örülünk higy neked is tetszik George 😉
2023. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Köszönöm válaszod, bár tulajdonképpen - jobban átgondolva - akkor sem dől össze a világ ha mégis.

2023. márc. 24. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog történni velem is ezt csinálták kb 8000 Forint miatt egy évvel ezelőtt. Blokkoltam számot, mert miután kétszer felvettem és nem szólt bele senki elegem lett belőlük onnan tudom ők voltak, hogy neten rákerestem a számra és kidobta hogy sokan mások is bumm ERSTE. Én fel tudtam venni munkahelyemen, de hallózgatok és nem szól bele hát tudod mikor! Jó ez a modernizálás csak ha a gép tárcsáz sorba mindenkit ez lesz! Az applikáció meg egy trágya, de ezt ha náluk vagy úgyis tudod. Mindenesetre a jövőben ne menjél nulla alá majd jobb a békesség.
2023. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


Köszönöm, hogy írtál privátban is hasonlókat meséltek ketten úgyhogy megnyugodtam. :)

2023. márc. 24. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!