Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg melyik kötelező...

Jelenleg melyik kötelező magánnyugdíj pénztárat érdemes választani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 17:04
 1/5 Réti bubuzér ***** válasza:
Mindegy. Válaszd azt, ahol a legkisebbek a költségek. Egyébként akár a Dunába is lehetne önteni azt a pénzt a jelenlegi helyzetben, úgyse marad már neked belőle, mire nyugdíjba mész... :S
2010. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Generali, AXA
2010. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyiket sem. Orbán most akarja államosítani az egészet.
2010. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Cib Bank Aranykor .... (legjobb a kedvezményük), de hála istennek államosítva lesz ismét.
2010. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 10.50-es elárulod, miért "hála istennek"?


Ok, megértem, hogy a költségvetési hiányt valahonnan pótolni akarja a mostani kormány és lehetőleg azonnal.


Azt is megértem, hogy Tb kasszájából most hiányzik az az összeg, amit a magánpénztárakba gyűjtenek a jelenleg aktív dolgozók a SAJÁT NYUGDÍJUKRA, de azért én azt cseppet sem látom örömtelinek, nem tapsolok boldogan hozzá, hogy a TB, mint óriási süllyesztő, megint el fogja nyelni a befizetéseket, megint eltüntetik a pénzt nyom nélkül, mint ahogy eddig is bármikor...


Én ebben pl semmi jót nem látok azok számára, akik jelenleg aktívan dolgoznak, adót, járulékokat fizetnek és majd valamikor nyugdíjat is szeretnének kapni...

2010. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!