Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy bank ilyen esetben nem fogadja el a másik bank bankszámlakivonatát a személyi kölcsönhöz?

Figyelt kérdés
CIB banknál igényeltem a kölcsönt, egyéni vállalkozó vagyok. Van egy OTPs eurós számlám, oda kaptam a fizetésem eddig, ennek a számlának az utolsó 3 havi számlakivonatát el is küldtem az ügyintézőnek. Viszont erről a számláról mindig a forintos OTPs számlára utaltam az eurót, onnan vettem le, vagy vásároltam belőle. Mennyire jellemző, hogy kérnek esetleg a forintos számláról is bankszámlakivonatot? Csak mert látják, hogy az eurósról oda vezettem át a pénzt. Vagy nem foglalkoznak vele, csak legyen meg a 3 havi, aztán kész? Nem lenne jó, ha emiatt csúszna a dolog, így is az ünnepek miatt biztos hogy lassabban kapom meg a pénzt, ha megadják.
2023. ápr. 6. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha egyéni vállalkozó vagy, akkor nincsen fizetésed.
2023. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor a bevételt.
2023. ápr. 6. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy a dollár alapú számlámat meg a huf számlát is vittem magammal, ugyanígy használtam mint te. usd-re jött a bevétel, huf-ról ment a költés, de csak a huf-os elég volt nekik.
2023. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja még ugye lényeges hogy a jövedelmemet nem ez alapján állították be, hanem a jövedelemigazolásról, amit a naav bocsátott ki.
2023. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak az €-st vittem, egyenlőre nem kértek más iratot, igaz csak 1 nap telt el. A jövedelemigazolás meg a NAV 0-s azok is csatolva lettek.
2023. ápr. 6. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem elég, hamar hivnak ha valami kell nekik
2023. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!