Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bonyolult, németországi...

Bonyolult, németországi klarna zaklat mostanra 60 euróra nőtt tartozással és inkasszó miatt hívogatnak?

Figyelt kérdés
Nem élek Európában, nem hogy Németországban. Mi baj lehet ebből az inkasszós balhéból?
2023. ápr. 8. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem mondja el nekem, hogy milyen bajom lesz egy németországi inkasszótól.
2023. ápr. 8. 03:55
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért köszi
2023. ápr. 8. 03:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Eleve hogyan csinálnak inkasszót amikor már rég nem létezik a nevemen német bankszámla?
2023. ápr. 8. 03:56
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Talán ha kifizetnéd a tartozásod akkor nem zaklatlna. Ha valamit veszel azt ki kell fizetni. Ezt nem mondták még el neked? Vagy te szeretsz ingyen dolgozni?!
2023. ápr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Elég magas tartozás esetén körözést indíthatnak ellened avagy nemzetközi szintre emelhetik az ügyed. Nem jó tartozással szórakozni, mert az idő előrehaladtával olyan magas összeg gyűlik össze, hogy az érintet bármit meg fog tenni, hogy behajtsa rajtad. Úgye amit csinálsz lopás és büntetendő.
2023. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5- Inkább nem írok semmi csúnyát neked te egysejtű.

A háttérsztori: a háttérirodán keresztül fizettem ahonnan terméket rendeltem. Részletben hozzá adta az összeget a rendelésekhez, de a klarna mégis kiállította a saját oldalán is a számlát!

Milyen szuper, hogy kétszer kell kifizetni! Te szeretsz kétszer kifizetni egy dolgot? Nem mondták még neked, hogy ez nem így működik? Talán jobb lenne többet kérdezni!!!


Köszönöm utolsó a választ, na arra aztán nincs semmi szükségem, hogy még körözzenek is. Bár az emailemre nem válaszolnak. Úgyhogy várok.

2023. ápr. 13. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi az a háttériroda? Mi az hogy háttérirodán keresztül rendelted?

Beszélsz össze vissza...

2023. ápr. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy cégről beszélek akikkel együtt működtem te kis tudatlan. ☺️
2023. ápr. 14. 03:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!