Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha határozatlan szerződésem...

Ha határozatlan szerződésem van és 21 éves vagyok májusba lesz 6 hónapja hogy a munkahelyemen dolgozok de azelőtt dolgoztam már ugyan itt a munkahelyemen,akkor mennyi hitelt tudnék felvenni és milyet? Lakásvásárlás előtt állunk a párommal

Figyelt kérdés

#Hitel lakásvásárlás
2023. ápr. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Besetalsz a bankba és megkerdezed.
2023. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha atmegy rajtam egy busz, és sárga eső esik 2 hete, akkor mi lesz a vacsora aznap?
2023. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves kommentelők vagytok

Azért kérdeztem mert gondolom már volt így valaki…

Ez a mai emberség

Buta paraszt emberek :)

2023. ápr. 13. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd kerdezo, józan paraszti ésszel kellene gondolkodni és akkor rajonnel, nem velünk van a probléma.

Egy hitel felvételéhez kell jövedelem. Ismeretlen a jovedelmed. Ha keresel havi 1,5 millát más összeget hitelez a bank, mintha havi 120ezret keresel.

2023. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem titkos a keresetem havi 450.000 netto :)
2023. ápr. 13. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel nem sok hitelt fogsz kapni. Ez olyan mintha a súlyos betegségedet itt akarnád diagnosztizalni látatlanban.


21 évesen ennyi?!


Menj be egy bankba. Rengeteg kérdést fognak feltenni, az alapján kalkulált összeget adnak.


Minden banknal más és más ajánlatok vannak.


Olvasd már el a saját kérdésedet. Uramisten!!

2023. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!