Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen Ft céges számlánk...

Raiffeisen Ft céges számlánk van, Revolut utalások fogadásáért mi fizetünk, jól van ez így?

Figyelt kérdés

Vannak ügyfeleink, akiknek céges számlájuk sajnos a Revolutnál van.

A kérdésem az, hogy minden banknál így van, hogy mi fizetünk, hogy Ft-ot fogadjunk, ha utalnak nekünk? Roppant bosszantó, hogy az ügyfél elutalja a kis 4000 Ft-ját én meg fizetek 1200-at a fogadásért. Ráadásul gondolom le sem lehet tiltani az utalást a Revolutból?


Más bank is ilyen céges számlák esetén?



2023. ápr. 17. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez érdekes. Nekünk is rafinál van a céges számlánk és kapunk is revoluton keresztül pénzt, de soha egy fillért sem vontak még le. Nem lehet, hogy devizát küldenek neked és a konverziónak van díja?
2023. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ft Revolutjáról utal Ft-ot a Ft számlánkra, ez kerül 1200 Ft ba / utalás. Ott van a tranzakciós listán pl 4000 Ft jóváírás, majd következő sor 1200 Ft költség :D Most rákérdezek a bankban, roppant bosszantó.
2023. ápr. 17. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem. Nekünk ennél nagyobb összegek jönnek revolutról is meg wiseról is, de soha nem keletkezett emiatt plusz költségünk.
2023. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pont ugyanerről van szó itt is:

[link]

2023. ápr. 17. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Benne vannak a szamlacsomagod kondicios listajaban a nemzetkozi utalas koltsegei, mit nem ertesz rajta?
2023. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi 5ös a konstruktív választ. A kérdés az volt ez teljesen általános minden banknál csak én vagyok ilyen szerencsés. De engedd el, nem neked szól, haladj tovább, van elég bajod.
2023. ápr. 17. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, jól van ez így.
2023. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ha te ebbe a kategoriaba esel semmit se tehetsz
2023. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne banki átutalással fizettess azzal aki revoluttal fizet neked, ezer helyen le van irva hogyan nem lesz költséged.
2023. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es köszi az okos tanácsot. Nyilván van bankkártyas fizetési lehetőség, és utalás is. Sőt le is írtam, ha revolutod van, akkor legyszi ne utalj, fizess kártyával. Köszi a bölcs tanácsot, de van az a fajta, aki szrik rá mit mondasz, ő akkor is utalni fog.
2023. ápr. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!