Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelre hitel? Hogy lenne...

Hitelre hitel? Hogy lenne praktikus?

Figyelt kérdés

Azaz: van egy személyi kölcsönöm.

Korábban felvettem egy milliót 4 évre, aminek a biztosítással együtt 32.988Ft a törlesztője.

Ebből még ~25 hónap vissza van.


Most azonban van előttem egy lehetőség, amit úgy érzem, bánnék, ha elúszna.

Egy egyszeri 500 ezres kerettel már meg lehetne oldani.


Kérdés, hogy hülyeség lenne a már meglévő mellé felvenni még egy személyi kölcsönt?

Lehet egyáltalán 2?


Vagy milyen más módja van annak, hogy rövid távon 300-500 ezre értéket összeszedjek úgy, hogy ne útközzek akadályokba a hétköznapokban?


Tudom, ez nem egy túl nagy összeg, spórolhatok is rá, vagy miért nem spóroltam eddig…

Nos, eddig másra fókuszáltam, ez a lehetőség viszont új a láthatáron, és lehet, hogy másnak is kedvező lesz, ha nem lépek.


Mik az ötletek?



2023. ápr. 17. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 2 hiteled. A fizetésed max 50%-ig kaphatsz hitelt. (Tehát ha keresel 400 nettót akkor hitelt vagy hiteleket kaphatsz, aminek a törlesztője max 200). Senki nem lát bele az életedbe, nem tudjuk mi az a lehetőség se. Így ezt magadnak kell eldönteni,hogy megéri-e.
2023. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Letezik ráfinanszirozas. Vagyis kivaltjak a hiteled es kapsz elkoltheto penzt is, amennyit kersz.

Igy egy hiteled lesz,egyet kell fizetni.

Azonban vedd szamitasba hogy amikor kb 2eve felvetted a hitelt joval olcsobb volt mint most.

Bemesz a bankba es megkerdezed mondjuk egy ujabb 4eves idoszakra 500k rafinanszirozassal mennyi lenne a torlesztod.

2023. ápr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!