Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz minimálisan...

Mi kell ahhoz minimálisan (praktikusan Magyarországon), hogy Apple részvényt vásároljak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pénz
2018. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénz, értékpapír számla nyitása valamely brókercégnél, minimális tőzsdei ismeretek és pénz,pénz, pénz.
2018. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
praktikusan és konkrétan kérdezem, miféle brókercég? muszály brókercég? nincsen semelyik banknál olyan e-broker szolgáltatás, ahol magam intézhetem?
2018. nov. 25. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Brókercégnél is magad intézheted, de a brókercégnél sokkal nagyobb lehetőségek vannak a részvényvásárlásra - ráadásul sokkal olcsóbban is veheted meg, nem véletlenül azt írtam.


Vásárolhatsz bankban is - ott is kell értékpapír számlát nyitni - de ott lényegesen drágább lesz.

Pl. (a számok csak hozzávetőlegesek) addig, amíg egy brókercégnél (pl. KBC Equitas) mondjuk 150 ft egy kötés, addig egy banknál ugyanez mondjuk 3.000 ft.

2018. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és icse számlavezetési meg egyéb havidíj? mert sok bak meg kedvezméye vagy igyees, em akarok havota fizeti, akkor hiába 150 kötés, egyébkét meg em hiszem el hogy 150Ft-ért bármit lehet csiálni, még egy doboz gyufát se adnak szinte, nem írtál el valamit?
2018. nov. 26. 14:39
 6/7 A kérdező kommentje:
milyen brókercégeket ajánlanátok? kb. annyira bizonytalan és bizalmatlan vagyok, mintha befektetési arannyal foglalkozó céget akarnék választani
2018. nov. 26. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Értékpapír számla nélkül sehol nem fogsz tudni részvényt venni, még ha van bankszámlád, akkor sem. És igen, kell az értékpapír számlavezetésért díjat fizetni.

Minek akarsz részvényt venni, ha még a számlavezetési díjért is nyafogsz :-)


Amúgy meg kérdeztél, én eddig is normálisan válaszoltam - de úgy látom, Neked semmi sem jó :-(

Viszontlátásra.

2018. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!