Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lejart(régi) kártyára kértem...

Lejart(régi) kártyára kértem le pénzt netellerrol. Nem kaptam. Otp miert ilyen nyomorek?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 honapja lekertem a netelleres egyenlegem a bankszámlámra de kártyás kifizetesen keresztul,mivel mastercardra lehetett. Gyorsabb mint a bankszamlas kiutalas de figyelmetlen voltam es az elmentett kartyaadatok a mar lejárt kartyame voktak igy nyilvan nem tudta jovairni a penzt. Azt mondtak automatikusan visszamegy a feladohoz(nem ment)

Tettem panaszt, 15 munkanap utan valaszoltak, de csak uhabb adatokat kerdeztek. Elkukdtem azota semmi.

Rohej hogy nem tudjak lokalizalni a tranzakciot es vissza sem küldtek.

Régi hasonló sztoribol remlik olyasmi hogy a bankoknal van valamifele gyujtoszamla ahol azonositatlan tranzakciok vannak es onnan kell elobanyaszni. Emlekszem hogy a sima mezei penztaros sinan elhajtotta az embert, hogy vissza lesz küldve a penz a feladohoz, aztan csak kiderult hogy fogalmatlan mert valoban ott volt a penz a gyujtoszamlan amit kulonbozo adatok megadasa utan azonosítottak(datum, összeg, id stb)

Kerdesem, valoban van ilyen gyujtoszamla? Ott lehet a penzem? Mert feltetelezem nem en vagyok az elso akinek aruvisszavet(igy jelent meg másik oldalon a kartyas kifizetes jovairasa) olyan kártyara lett kuldve ami azota nem aktiv.



2023. ápr. 19. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te voltál figyelmetlen és az OTP Bank a nyomorék. Értem.
2023. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy a nyomorék, dzsoni.
2023. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyilvan meg van a saram,nem is vitas. En voltam a figyelmetlen, mert nem neztem a kartyaszamot.


De szerinted normalis hogy majdnem 40napja nem kepesek megtalalni a tranzakciot es manualisan jovairni? Vagy legalabb visszakuldeni hogy a neteller visszategye a szamlamra? Hogy teljes dilettanizmus van naluk? Azt mondtak eloszor, ne aggódjak, ilyenkor azonnal visszapattan a pénz es a kereskedo par napon belul megkapja. Nem igy tortent.

2023. ápr. 19. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a nyomorék, ez több hónapig el fog húzódni
2023. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, az voltam, ugorhatnank ezen?


A tobb honap a rohej. 2023 van nem 1992.


Es engem az erdekel egy banki emberketol, hatha van itt,valoban letezik ilyen gyujtoszamla felrement tranzakcioknak?

2023. ápr. 19. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egyszer csináltam ilyet véletlenül, megesik. Viszont simán megérkezett az új kártyámra, gondolom a bank képes volt beazonosítani, hogy az új kártya melyiknek az utódja. Viszont ez egy külföldi bank volt - szóval szerintem is nyomorék az OTP, pláne, ha ennyi ideig kóvályog valahol az utalás. Segíteni sajnos nem tudok, de nyomd náluk a csengőt folyamatosan.
2023. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megoldodott ?
2023. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!