Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankfiókban van lehetőség...

Bankfiókban van lehetőség arra, hogy nagyobb összeget engedélyezzék utalásra, egyszeri alkalommal a számlámról? Napi limitet nem engedi korlátlanra felemelni a netbankban, se készpénzfelvétre, se utalásra,se vásárlásra.

Figyelt kérdés
Lakásvásárláshoz szeretnék nagyobb előleget utalni. Személyesen a bankfiókban van erre lehetőség? (K&H, OTP stb.)
2023. ápr. 21. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van
2023. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak személyesen lehet ezt elintézni? Netbankban nem?
2023. ápr. 21. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beléptem az OTP netbankomban és én nem találtam utalási limitet. Nekem csak az alábbiak vannak:

ATM készpénzfelvételi limit

Vásárlási limit

Virtuális vásárlási limit


Amúgy ezek mind módosíthatók netbankon keresztül is. Nem tudom nálad miért nem engedi. De ha személyesen bemész bármelyik bankfiókba ott simán átutalják neked.

2023. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért nem engedi a limitet emelni 300.000nél feljebb...muszáj lesz bemennem igen...kérdés, hogy mikor..ők is úgy dolgoznak, ahogy én...
2023. ápr. 22. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Utalasi limit nincs.
2023. ápr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!