Revolut vagy Wise?

Figyelt kérdés

Ti melyiket használjátok, vagy ha mindkettőt akkor melyiket prefferáljátok, melyiket tartjátok jobbnak?

Én jelenleg csak a Revolutot használom, a Wise-t még nem próbáltam.

A Revolutot főleg a virtuális kártya miatt használom, azzal szoktam intézni az online fizetést meg HBO, Apple Music, Playstation Plus, stb. előfizetéseknél az van megadva.

Wisenál is lehet Apple Pay-jel befizetni a számlára, mint a Revoluton?



2023. ápr. 21. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Wise
Revolut
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Wise akkor eri meg ha azt szeretned, hogy konnyem tudjanak neked atutalni. A Wisenal ugyanis kapsz helyi szamlaszamot nagyon sok penznemben, igy peldaul magyar forintos szamlaszamot is kapsz (mig a Revonal csak litvan szamlaszamot kapsz az osszes penznemedhez).


A technikai elonyei a Wisenak itt szerintem kimerulnek. A Revolut elonye hogy sok muveletet egy bizonyos kereten belul ingyenes (penzvaltas, atutalas) es tobb fele szolgaltatast nyujt (szallasfoflalas, tobb szamlacsomag, kripti, tozsde, stb)


Ezen felul azt erdemes szamba venni hogy a Revolut egy bank amire igy van litvan betetgarancia, viszont maga a ceg veszteseges es mindig is az volt. A Wise regebb ota mukodik, jo ideje nyeresegesen, viszont hivatalosan nem bank, igy ott a beteteid vedelme kicsit komplikaltabb.


En egyebkent mind a kettot hasznalom, a Revolutot aktivabban.

2023. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Es hogy a konkret kerdesre is valaszoljak: Wisenal is lehet Apple Payyal befizetni, csak ott a Revoluttal ellentetben ez nincs ingyen.
2023. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!